У низці підприємств Харківщини знайдено «руський слід»

У Харківській області прокуратура виявила декілька підприємств, які належать громадянам РФ та Білорусі.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

За даними слідства, єдиним засновником ТОВ у селі Циркуни є громадянин РФ з Ростовської області. У грошовому еквіваленті його 100 % частка в статутному капіталі дорівнює 1 млн гривень. 

Ще один росіянин є також єдиним засновником ТОВ у селищі Пісочин. Його вклад сягає 700 тисяч гривень. 

В одному з підприємств Харкова, розташованому по проспекту Науки, прокурори виявили білоруський слід. Єдиним засновником є ТОВ з Мінська Республіки Білорусь. Статутна частка в капіталі дорівнює близько 720 тисяч гривень. 

Громадяни РФ та ТОВ з РБ отримують в Україні прибуток від господарської діяльності ТОВ і сплачують податки до державних бюджетів цих держав. 

Також існує значний ризик прийняття рішень керівництвом щодо подальшого забезпечення на території України провадження господарської діяльності у взаємодії з РФ та РБ.

Київський районний суд Харкова задовольнив клопотання прокурора Харківської обласної прокуратури та наклав арешт на корпоративні права громадян РФ та юридичної особи з Республіки Білорусь на загальну суму близько 2,5 млн гривень.

Нагадаємо, у Харківській області триває робота з виявлення поплічників окупантів. Так, у держзраді підозрюють податківицю з Куп’янська, яка працювала на окупантів

Джерело