Дергачівська громада отримала будівельну деревину для ремонту зруйнованих будинків

Дергачівська громада Харківського району отримала 200 комплектів дерев’яних брусів для відновлення постраждалих домогосподарств у старостинських округах.

Матеріали з цієї партії будуть надані людям, які фактично проживають у Безруківському, Прудянському, Русько-Лозівському та Слатинському старостинських округах, повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

«Якщо ви проживаєте у вищевказаних старостатах, збираєтесь зимувати вдома і у вас пошкоджене майно – звертайтесь до своїх старост, які складають списки на отримання цієї допомоги (жителям Руської Лозової слід звертатись до секретаря міськради Світлани Кучеренко)», – звернувся він до жителів громади.

Наступну партію дерев’яних брусів спрямують мешканцям Козачолопанського, Проходівського та Токарівського старостинських округів.

Вячеслав Задоренко подякував за допомогу Гуманітарній місії «Проліска» і офіційним партнерам Агентства ООН у справах біженців в Україні, які допомагають громаді.

Нагадаємо, Дергачівська, Люботинська, Пісочинська, Солоницівська, Південноміська, Височанська та Роганська громади Харківської області отримають енергетичне обладнання на суму близько 2 мільйонів гривень.

Джерело