Віртуальні знайомства-глухий кут або шлях до реального шлюбу?

У чому проблема пошуку другої половинки?

Недолік вільного часу

Годинами вивчаючи сайти на яких є знайомства без реєстрації, не помічаєш, як летить час. Але чи буде результат? Але ж і зустрічі на яву не гарантують успіху, а треба зібратися, дістатися, поговорити, проводити. Не виключений і більш широкий діапазон. Але це спілкування лише з однією людиною, а при розбіжності світовідчуттів чоловіки і жінки розчарування від марно витраченого часу може бути набагато болючіше.
Інтернет пропонує необмежене коло спілкування і можливість уважно вивчити життєві позиції та інтереси потенційних кандидатів, перш ніж зважитися на особисту зустріч. На сайт можна заглянути в будь-який зручний час дня і ночі, як і перервати бесіду, що здалася неприйнятною.

Завищені очікування при відсутності конкретних переваг

Десь в глибині душі кожен знає, що він хоче. Але, або ще не облік в чіткі формулювання свої потреби, або не вірить в їх реальне втілення. Мова, звичайно, не йде про банальне «забезпечений супергерой з незвичайним інтелектом» або «Міс Всесвіт, що обожнює готувати». Але, до речі, маленький секрет-щиро закохані завжди бачать один в одному і супермена, і фотомодель.

І, тим не менш, якщо у вас немає чітких уявлень про супутник життя, безцільні блукання по сайтах навряд чи увінчаються успіхом.

З чого почати пошук ідеальної пари?

Насамперед-все ж визначитися із зовнішністю. І не йти на поводу у стереотипів (чоловік обов’язково високий, а жінка неодмінно худа), а прислухатися до себе (можливо, згадати колишні захоплення або привабливих особисто для вас акторів, спортсменів і т.д.) і усвідомити, який типаж викликає у вас особливий трепет. Далі справа за малим: для розвитку знайомства важливі спільність професій, середовища проживання, вирощених з дитинства сімейних цінностей, хобі. Із сукупності всього цього і складається світогляд.

Необмеженість віртуальних пропозицій

Сайт знайомств при всьому масштабі вибору — не супермаркет. «Приміряти» всіх не вдасться. Зупинивши свій вибір на привабливому особисто для вас людині, починайте спілкуватися. Придивляйтеся, але не чіпляйтеся до дрібниць. У той же час не прагніть ідеалізувати нових знайомих. Навіть у дуже вихованих і в цілому позитивних особистостей знайдуться свої погані звички і не найприємніші риси характеру: турботливий чоловік може виявитися деспотом, а інтелігентна дівчина – ревнивою власницею. Не поспішайте з висновками, придивіться до партнера і постарайтеся зрозуміти, чи готові ви змиритися з деякими його недосконалостями і терпіти їх надалі. Не розраховуйте, що зумієте людини переробити. Самі-то готові змінюватися? А взаємні претензії і насильство над особистістю не зроблять вас щасливішими.

Ролі, які грають люди, і маски, які вони приміряють

При віртуальному спілкуванні складно не піддатися спокусі постати в іншому світлі. Загадковою, спокусливою, неординарною особистістю. Але якщо ваші наміри серйозні, в хованки краще не грати, а то як би не набрехати самому собі. Обман розкриється при першій же особистій зустрічі. І представляючи у вигаданому образі, ви ризикуєте викликати інтерес до своєї персони не зовсім адекватних персонажів. Та й як це банально-видавати себе за фатальну красуню або досвідченого ловеласа. В тренді-щирість і природність, легкість в спілкуванні без театрального гротеску.

Не відступайте від своїх позицій

Думки про знайомство в Інтернеті діаметрально протилежні. Але при грамотному підході сайт»не вкусить». Головне-розуміння, кому ви віддаєте перевагу. Вже на самому початку віртуального спілкування можна зрозуміти, до якого соціального кола належить новий знайомий, чи є у вас спільність інтересів, серйозні наміри або претендент всього лише в пошуку ні до чого не зобов’язує інтрижки. Не проявляйте зайвої довірливості, не поспішайте скорочувати дистанцію, навіть якщо здається, що ось вона-мрія! Переконайтеся, що точки дотику дійсно існують, що це не фейк і не спроба видати бажане за дійсне. Стриманість на початковому етапі знайомства і здатність до тривалого діалогу – ознака щирої зацікавленості.

Не зупиняйтеся в пошуку! Щастя-не за горами!

 

Автор: Марина Макловська

Джерело:http://spintongues.msk.ru/2019/10/virtualnye-znakomstva-tupik-ili-put-k-realnomu-braku/