Які помилки роблять жінки при знайомствах в Інтернеті

Зміст

1.Що не так з вашою анкетою
2.Шкодуєте гроші на швидкі рішення
3.Ви не розумієте, для чого перебуваєте на сайті
4.Ви не написали, хто вам потрібен
5.Ви не «продаєте» в анкеті себе

Більшість вільних жінок, у яких ні з ким не виходить познайомитися на роботі, намагаються відшукати гідного чоловіка на сайтах знайомств. Але найчастіше приходить тільки розчарування. Трапляються настільки непривабливі кавалери, що про секс з ними й мови йти не може.

Але проблема все-таки не в них. На Мамбі відповідних чоловіків вистачає, але вам то потрібен тільки один! Важливо його відшукати і не упустити.

Що не так з вашою анкетою

Ймовірно те, що ви написали про себе, відлякує чоловіків і змушує їх йти до інших дівчат. Кожна жінка має власний образ ідеального хлопця. Однак в анкеті пишеться зовсім інше:

«Без фотографій навіть відповідати не буду!»;
«Бажаючі тільки сексу-мимо»
Давайте чесно — ви такими способами намагаєтеся перевиховати незнайомих людей? Даремно.

Припустимо, на сайті знайомств зареєструвався чоловік, який вам потрібен. Він випадково відшукав вашу анкету, побачив ваші класні фотографії, вирішив почитати про вас і… не зрозумів, чому ж так багато агресії.

Окремо варто поговорити про фотографії. Чи багато чоловіків звернуть увагу на дівчину з розпатланою зачіскою на тлі обдертих стін? Але ж можна трохи заморочитися і зробити хороший знімок навіть на смартфон.

Шкодуєте гроші на швидкі рішення
Ви кілька років зависаєте на Мамбі і вже зневірилися в пошуку. Але ж потрібного кандидата знайти не складно. Потрібно тільки розглянути знайомство з чоловіком, немов ви займаєтеся бізнес-проектом.

У скільки оцінюєте свою робочу годину? Отриману цифру помножте на час, проведений на сайті знайомств. Вразило?

Звідси питання: скільки можете заплатити за знайомство з відповідним хлопцем?

Тепер вам потрібно:

виділити бюджет;
визначити часові витрати і терміни.
Припустимо, ви зустрілися з чарівником-скільки грошей віддасте йому за знайомство з кращим чоловіком? Це буде вашим бюджетом.

Перша стаття витрат-покупка VIP-статусу на десять діб. Вам відкриється розширений пошук. Також вийде захистити свій аккаунт від людей без фото.

Далі слід розщедритися на якісну фотосесію. Якщо у вас є друг-фотограф, то вже краще. Найголовніше, щоб на знімках ви були схожі на себе в реальному житті.

Решта заплановані гроші рекомендується витратити на:

продовження VIP-статусу;
підняття анкети вгору;
рекламу в фотолинейке.
Ви не розумієте, для чого перебуваєте на сайті
Хочете читати щоденники, листуватися так, що повідомлень вистачить на новий том «війни і миру» і просто так висіти на сайті? Цих цілей домогтися найпростіше. Але ж вам же потрібні реальні відносини? Тоді зрозумієте, від яких чоловіків хочеться позбутися. Параметрів багато-наприклад, наявність шкідливих звичок, зріст, статура, характер і т. д.

Ви не написали, хто вам потрібен
Вам подобаються домашні чоловіки? Тоді напишіть про це, і Вам буде надходити менше повідомлень від клубних хлопців.

Ваша анкета не повинна подобатися кожному. Буде краще, якщо вам напише не 50 лівих чоловіків, а 5 гідних і відповідних.

Ви не «продаєте» в анкеті себе
Дорослих чоловіків сексом не заманиш-у них при бажанні цього і так предостатньо. Тому в розділі  » про себе » потрібно поставитися як до серйозної самопрезентації. Забудьте про різні ванільних фразах-чоловікам це не цікаво. Довгі вірші теж писати не варто. Безліч відмінних прикладів правильного заповнення анкет Ви можете підгледіти, наприклад у українського сервісу » Об’ява — » obyava.ua/ru/znakomstva/krivoy-rog

Покажіть текст подругам і друзям. Попросіть вказати, що їх потенційно може відштовхнути. Після зітріть ці пункти.

Спробуйте пояснити потенційному кавалеру, для чого ви йому. Чим можете бути корисні? Ні в якому разі нікого не обманюйте, в реалі це швидко розкриється.

Уникайте наведених вище помилок, і тоді зможете швидко знайти свою другу половинку.

Джерело:http://echudo.ru/kakie-oshibki-sovershayut-zhenshhiny-pri-znakomstvah-v-internete/