Спростування міфів про Інтернет-знайомства

Знайомства в Інтернеті набрали велику популярність останнім часом, відповідно навколо цього склалася маса міфів. Варто відзначити, як правило, міфи залишаються міфами, так як для правди в них мінімальна.

У сучасному світі мережа завоює увагу людей абсолютно різних вікових категорій. Від мала до велика браздят простори інтернету.

За допомогою інтернету можна зробити практично все: щось купити або продати, зняти квартиру, забронювати практично будь-який готель, ну і знайомитися з людьми. Але варто відзначити, що всі люди ставляться по-різному до таких знайомств, тому і створюється маса міфів.

Міфи і правда про мережеві знайомства.

1. Багато хто думає, що заводять знайомства в Інтернеті тільки ті люди, які не особливо успішні в житті.

Правдою це назвати можна з великою натяжкою, адже якщо б люди, які відвідують різні сайти були невдахами, у них не було як мінімум роботи, що заробити гроші на той же комп’ютер і оплату Інтернету.

Так само, цей міф руйнується, якщо подивитися на те як люди спілкуються в мережі, адже для цього потрібно володіти грамотною мовою, щоб написати про себе докладно. Невдахи навряд чи будуть просто витрачати на це час, адже простіше знайти доступних супутниць де-небудь в барі.

Існує категорія осіб, які шукають собі половинку за допомогою посередників (сваху, шлюбну контору і т.п.). Серед них можуть зустрітися і кримінальники, і психи, але таких людей можна зустріти і в повсякденному житті.

Переважна більшість користувачів мережі-цілком нормальні, врівноважені люди, ось тільки серйозність намірів у всіх різна.

2. Знайомства в мережі небезпечно, адже маніяки шукають жертв.

Інтернет дозволяє вивчити людину Дистанційно, перш ніж йти на особисту зустріч. Можна розглянути фото, поспілкуватися по Скайпу, розпитати абсолютно про все.

Причому все це можна зробити і анонімно, не даючи своїх даних. Зустрічаються і такі особистості, які відразу викладають про себе все, аж до адреси проживання, але їх вкрай мало.

При знайомстві з іноземцями, рекомендується ознайомитися з чорним списком, так, такий список існує.

3. На сайті знайомств або в шлюбному агентстві можна знайти «принца на білому коні»: красивого, багатого і молодого.

Принци, звичайно існують, але в основному за кордоном, і вони не шукають супутниць в агествах і на сайтах.

4. Знайомляться в мережі тільки люди, які працюють або просто сидять за комп’ютером круглими добами

Багато жінок вважають, що не можуть мати нічого спільного з такими людьми, адже самі далекі від цієї сфери, тому побачивши в профілі професію програміст, не йдуть на контакт.

Наприклад, шукають знайомства в такій країні як Україна дуже різні люди. На багатьох порталах можна вибирати кандидатів за різними критеріями (Регіон, знак Зодіаку і багато іншого, в тому числі і сферу діяльності).

5. Знайомляться в мережі тільки жінки, які не викликають інтересу у чоловіків в повсякденному житті.

Це далеко не так. Найчастіше люди просто намагаються йти в ногу з часом, використовувати різні способи закладу знайомств.

6. Інтернет не допоможе в пошуку любовних почуттів.

Якщо дівчина шукає хлопця в інтернеті, то це не означає, що пошуки не ведуться і в реальному житті (в навчальному закладі, на роботі, в кафе і т.д.). У нашому світі якраз таки Інтернет є головним помічником, адже ритм життя дуже динамічний, не завжди є можливість навіть просто погуляти по парку.

Однозначно сказати, що можна знайти свою половинку в мережі, звичайно не можна. Все суто індивідуально.

Точно можна сказати, що олігарха в мережі практично неможливо. Потрібно ставити реальні, не завищені вимоги до кандидатів, це підвищить шанси. В Інтернеті все як в житті.

Джерело: https://homefamily.rin.ru/novosti/97278/oproverzhenie-mifov-ob-internet-znakomstvah.html