Як не помилитися на сайті знайомств?

Старі-добрі підкати в тролейбусі і запрошення в кіно безнадійно застаріли, а сучасні шукачі нових відносин, схоже, назавжди пішли в мережу. Здається, що на вулицях і в транспорті люди більше не знайомляться ми вирішили розібратися, які ж способи знайомств в тренді сьогодні і чи допомагають сучасні технології знайти свою половинку.

Як виявилося, грамотний підхід дозволяє домогтися успіху досить швидко, а якщо тупити — можна і зовсім ніколи ні з ким не познайомитися. Як не помилитися в пошуку знайомств якщо вас цікавлять знайомства з дівчиною або хлопцем для створення сім’ї, готуйтеся вивчати питання глибоко.

Хочете домогтися гарного результату-не шкодуйте часу на процес. Пам’ятайте про те, що в такій відповідальній справі мало зареєструватися на сайті знайомств. Тут потрібна грунтовна підготовка. Зрозумійте, кого ви хочете знайти. Як в широкому сенсі, так і у вузькому. Візуалізуйте майбутнього партнера максимально точно.

На більшості сайтів знайомств є зручні фільтри. Вони дозволять значно звузити коло пошуку. Будьте собою-дайте потенційним партнерам можливість зрозуміти, з ким саме вони знайомляться. Так ви зможете знайти дійсно свою людину. Не приховуйте реальних цілей знайомства. Якщо шукаєте партнера на одну ніч, так і говорите. Багато людей протилежної статі шукають того ж. Відповідально поставтеся до вибору місця для першого побачення. Раптом вам обом належить довгі роки згадувати це місце. Нехай воно буде прекрасним.

Тепер, коли основні правила відомі, можна переходити до вибору майданчика для знайомства. Сайтів знайомств сьогодні існує безліч. Безумовно, ми не будемо розповідати про всі (Та й не змогли б). Втім, кілька найбільш симпатичних порекомендувати можемо: кращі способи познайомитися практично, підхід до знайомств в наш час можна розділити на два основних напрямки: — Знайомства в реалі. Так! Все ще існують ретрогради, які знайомляться на вулиці, в кафетеріях, офісах та інститутах. І нехай комусь це здасться дивним, щасливих історій таких знайомств все ще зустрічається чимало. — Знайомства в мережі.

Соціальні мережі тому так і називаються, що в них можна встановлювати соціальні зв’язки, тобто, власне, знайомитися. Але ж є ще й спеціалізовані сайти знайомств, створені спеціально для самотніх сердець, спраглих спілкування з потенційними половинками. Знайомитися таким способом і просто, і швидко. Багато людей, втім, успішно комбінують обидва підходи. І правильно роблять, адже потрібну людину можна зустріти не тільки на просторах інтернету, але і в звичайному житті. Так би мовити, перехопити по дорозі в булочну.

Знайомства без обману

Знайомства в Інтернеті відрізняються відомим ступенем анонімності. Довгонога Олеся, яка приїхала глухого села загубленого високогорії Карпат мріє завести дітей від корінного киянина, запросто може насправді виявитися Артемом Семеновичем, що відбуває черговий термін в Лукянівській колонії. Ось основні схеми, якими користуються шахраї: — просять перевести гроші на лікування родичу (нерідко дитині); — просять кошти на оплату навчання або квартири; — збирають гроші на похорон мами; — просять оплатити квиток до вас; Втім, бувають і менш витончені ШАХРАЇ, які бажають збагатитися більш примітивними методами. Тому уникайте зустрічей з новими знайомими в безлюдних місцях в нічний час. Великий ризик замість романтичного вечора отримати по голові. Ледь запідозривши віртуального співрозмовника в кримінальній задумці, повідомте про нього Адміністрації сайту знайомств.

Більшість власників таких порталів дорожать своєю репутацією і оперативо вживуть заходів.

Як вибрати відповідний саме Вам сайт знайомств?

В інтернеті існують тисячі сайтів знайомств. І хоча в подібних питаннях вкрай складно щось рекомендувати, ми вибрали три з них, за які нам не буде соромно.

— Linkyou. Особливість цього майданчика полягає в тому, що підбір пари здійснюється на підставі зіставлення інтересів. Це повинно забезпечити майбутніх партнерів темами для бесід на довгі роки.

— eDarling. Зарубіжний сервіс знайомств, де можна спілкуватися з громадянами інших країн, заодно практикуючись в іноземних мовах. Єдиний істотний недолік «едарлінга» — величезна анкета, на заповнення якої цілком можна вбити цілу годину.

— Obyava (розділ знайомства). Цей не зовсім сайт знайомств а дошка оголошень яка добре зарекомендувала себе як місце зустрічі самотніх сердець. Вигідно відрізняється від конкурентів тим, що більшість її функцій доступні безкоштовно. При цьому доступна величезна кількість анкет для знаомств у всіх містах України, і ви напевно зможете знайти того, кого завжди мріяли.

Користуйтеся нашими порадами, але проявляйте і власну винахідливість. Сайти знайомств відкривають лише доступ до анкетам людей, що знаходяться в активному пошуку нових зустрічей. Те, якими будуть ці зустрічі і до чого вони в підсумку приведуть, в кінцевому підсумку залежить тільки від вас. Бажаємо удачі в пошуку!

Джерело:https://radymo.com/news/kak_ne_oshibitsja_na_sajte_znakomstv/2019-10-17-13765