Про те, як порядній дівчині правильно знайомитися в Інтернеті

Я вирішила знову написати про знайомства в Інтернеті через одного сумного випадку у моєї знайомої. Вона намагалася неодноразово знайомитися, але поки що отримала тільки гнітючий досвід. В її діях проглядається закономірність.

Я якось була у неї в гостях і вирішила з її дозволу полазити по комп’ютеру. У закладках я знайшла вкладки з назвою «сайти знайомств Україна»і «безкоштовні сайти знайомств». Подруга заповнила на кожному анкету, але практично слово в слово. Чоловіки бачать однотипність і швидко втрачають інтерес. Притому вона примудряється ще й вставляти не свої фотографії!

Потенційний бойфренд на зустрічі відразу ж приходить в замішання. Адже раптово з’ясовується, що замість привабливої довгоногої блондинки прийшла проста дівчина. Аню інтернет засмоктав сильно. Вона щодня сидить на сайтах до середини ночі і видає перли, від яких тільки і залишається ридати.

Наприклад, коли один чоловік попросив її описати себе, вона швиденько настрочила: «середній зріст, очі карі, темне волосся». Здавалося б, що такого? Проблема в тому, що фотографія в анкеті стояла зовсім іншої людини протилежної зовнішності.

Тепер скажу про спілкування. На стандартних фразах далеко виїхати не вийде. Це відразу відчувається! Тільки як же без них, коли їй пише в день по 50 чоловіків, які знову і знову задають одні й ті ж питання. Як результат-порочне коло замкнулося. Безсумнівно, кожному можна було б відповідати окремо. Але на це потрібно більш ніж достатньо терпіння.

Анна знаходиться в пошуках великої і чистої любові, а більшість чоловіків розраховує зовсім на інше. Особливо моїй подрузі було «весело», коли на зустріч прийшли 3 хлопця. Вони, як ні в чому не бувало, заявили, що місця вистачить на всіх. До того ж можна всю ніч змінюватися. Бігла вона від них швидко.

Або інший випадок. Познайомилася подруга з хлопцем, який їй здався неймовірно ніжним і романтичним. Стоїть Аня в умовленому місці. Тут до неї підбігає і пристрасно цілує, попутно вручаючи букет квітів, досить «нетрадиційна» дівчина…

Були з Анею і інші випадки, про які я тільки чула. Іноді чоловіки в Інтернеті в анкеті виставляють фотографію спекотного красеня-актора. Вони знайомляться, втираються в довіру і кажуть, що скоро будуть в місті, де живе дівчина. Тільки одна біда-ночувати їм ніде. Дівчина щиро сподівається, що зараз вийде знайти багатого нареченого. Вона викликає таксі, їде в аеропорт, а в цей час шахрай виносить з її квартири всі цінності.

Але досить про сумне. Особисто я з чоловіком познайомилася саме на сайті знайомств. Як це було, описувати не буду. Однак вважаю, що мені просто пощастило. У мене не було анкети. Я просто зайшла в пошук і вибрала випадкового хлопця. Фотографії у нього теж не було, зате вказано номер телефону. Я написала СМС і запропонувала познайомитися. В результаті ми вже довгий час разом і живемо душа в душу. Так що я вам не раджу переживати. В Інтернеті кожна жінка зможе знайти власну долю. Найголовніше-нікого не обманювати і не виставляти чужі фотографії.

Автор: Мар’яна Ласова

Джерело: http://martime.com.ua/2019/10/o-tom-kak-porjadochnoj-devushke-pravilno-znakomitsja-v-internete/