ЯК ЗНАЙТИ ВІДНОСИНИ В МЕРЕЖІ, ЯКЩО ВИ ПРАГНЕТЕ СТВОРИТИ ПОВНОЦІННУ І МІЦНУ СІМ’Ю

Чим відрізняється спілкування на сайтах знайомств і реальному житті

Відчуття самотності, не затребуваності штовхає нас на найвідчайдушніші кроки. Пошуки свого ідеального супутника можуть загорнути в настільки крутий поворот, що виплутатися звідти буде проблематично.

Не дивлячись на можливий негативний підсумок початку спілкування все більш популярним стає саме такий спосіб пошуку обранця. Давайте розберемо по порядку, чим приваблюють сайти знайомств, чим корисні і чому реальне знайомство має більший відсоток шлюбів ніж віртуальне.

Показати себе в найкращому світлі

Сайт знайомств схожий на вітрину магазину. Привертають увагу красиві фото, креативні статуси і забезпеченість. Чим більше розписано житлове питання, наявність засобу пересування, оплачувана робота, тим вище ймовірність, що ваша кандидатура буде мати успішний відгук у багатьох відвідувачів.

Чим зацікавити потенційного партнера:

— щирим спілкуванням;

— багатогранність інтересів або наявність цікавого хобі;

— умінням розуміти і співпереживати, якщо вам довіряють особисті таємниці;

— забезпеченість і незалежність – ці критерії необхідні для чоловіка і бажані для жінок.

Навряд чи на сайтах знайомств знаходяться успішні, захоплені люди, постійно працюють на розвиток свого добробуту. Тому радимо тверезо оцінювати всю викладену інформацію, зіставляти обіцянки з діями.

Яких чоловіків шукають жінки:

— старше себе, чомусь вважається, що такі вікові характеристики допоможуть краще налагодити спілкування;

— красиві і сильні зовні, логічно, якщо чоловік стежить за своєю зовнішністю. Без фанатизму звичайно: зализане волосся, накручені вуса і манікюр на нігтях розкажуть швидше за все про майбутнє альфонсі;

— забезпечені, адже прагнення створити свою власну сім’ю в затишному гніздечку нормальне бажання для жінки, хоча і тут чоловіки здатні на хитрощі. Знімаючи квартиру-видавати за свою, Якщо ви для нього вигідна знайома;

— без шкідливих звичок, такі чоловіки дійсно є. Вони сильні за своїм внутрішнім духом, можуть впорається з негативом без допінгу. Якщо ви помітили «чарочка для апетиту«,» пару раз спробував» і відповідні фрази в спілкуванні з чоловіком – сміливо йдіть, вас обманюють.

У чоловічої частини яка відвідують типові сайти знайомств теж досить критеріїв щодо вибору супутниці життя:

— без дітей, хоча досить дивно виглядає жінка після 30 років, яка не народила дитину;

— вік супутниці повинен входити в рамки від 18, чим молодша обраниця, тим вона краще. Тут небезпека знайти собі дівчинку, яка шукає собі того, хто буде її утримувати. Істинними почуттями тут навряд чи закінчиться;

— ідеальна фігура, щоб хвалитися оточуючим. На жаль, вид чарівної супутниці прекрасних форм і щільного чоловіка завжди асоціюється з шлюбом за розрахунком.

Починаючи спілкування в мережі обов’язково продумайте, кого ви шукайте і для яких цілей. Створіть список особистих якостей, що Ви зможете запропонувати натомість, адже проста обкладинка не гарантує тривалої любові до порожнього наповнення.

Джерело:http://fotky.com.ua/2019/10/kak-najti-otnoshenija-v-seti-esli-vy-stremites-sozdat-polnocennuju-i-krepkuju-semju/