САЙТИ ЗНАЙОМСТВ І ТИПИ ЖІНОК НА НИХ

Безліч моїх читачок і подруг намагаються шукати любов використовуючи різноманітні сайти знайомств. Якщо не брати до уваги власного досвіду, то від них я дізнаюся, які чоловіки там зустрічаються. Про них доводилося чути всяке: і кінчені психопати, і ні на що не придатні імпотенти, і живуть в 40 років з мамою. Однак деякі жінки на таких сайтах все одно примудряються знайти гідних чоловіків, за яких виходять заміж.

Ймовірно, ви вже усвідомили, про що я говорю. Так, на сервісах знайомств є ненормальні чоловіки. Справа в тому, як жінки підходять до пошуку і як презентують себе. Я вирішила поділити відвідувачок подібних сайтів на типи. Опишу в основному ті, які бачила особисто і про які мені повідомляли чоловіки.

НАЛЯКАНІ КОШЕНЯТА
На сайтах довго не сидять. У шоці, коли їм пишуть щось вульгарне або вульгарне. Швидко йдуть з сервісів, так як вважають, що пристойна дівчина не повинна перебувати в таких місцях. Іноді все ж повертаються, але знову моментально натикаються на хамів. Є ймовірність, що у цих панянок з часом може виробитися імунітет. На пошляків та інших вони вже не звертатимуться ніякої уваги.

УЧИЛКИ
На сайті вони для того, щоб чоловіків, як же потрібно будувати любов. Хоча такі жінки впевнені, що займаються пошуком любові. Стиль спілкування говорить-цим дівчатам не вистачає поваги від чоловіків.

Яка поведінка у училок? Наприклад: 60-річний чоловік написав 40-річній жінці. Здавалося б, повідомлення можна проігнорувати. Але ні, чоловік отримає довгі і нудні повчання.

Напише пошляк? Училка розпише йому, що він інфантильний і т.п. навіть на просте «Привіт» можна отримати страшну тираду. Зазвичай такі жінки є вчорашніми переляканими кошенятами. Якщо вчителька не навчиться себе поважати, то нею ніхто не зацікавиться.

МЕСНИЦЯ
Самоповаги у них ще немає, зате гострі зубки точно з’явилися. Їх завдання-пройти етап помсти. Таку жінку раніше хтось міг образити або зрадити. В результаті кожен чоловік на сайті знайомств за це може огребти по повній. Звичайно, в реалі месниця шкоди не заподіє.

Скажу чесно-Раніше я пару раз виступала в такій ролі і гарненько відривалася на «хлопчиках для биття». Правда, будь-який осудний чоловік швидко внесе ображає його мадам в чорний список.

НАРЕЧЕНА
Жінка дійде до цього статусу, якщо переступить описані вище щаблі. До знайомства нареченої підходять, немов до бізнес-проекту. Часто вони консультуються у професійних психологів, дивляться вебінари і навіть ходять на спеціалізовані семінари.

Анкету складають за всіма правилами, роблять потрібні фото, правильно поводяться на побаченнях. У день можуть зустрітися з 3-4 кавалерами. При такому графіку чоловіка знаходять швидко.

МИСЛИВИЦЯ
Їх навіть в реальному житті мало, не те що на сайтах знайомств. Вони не чекають, коли чоловік сам до них підійде. Своєю долею такі дівчата керують самостійно. У них відсутні стереотипи і шаблони поведінки. Вони пишуть першими, якщо помітять підходящого чоловіка. Мисливиці володіють хорошим почуттям гумору, з ними є, про що поговорити.

Але у цієї дівчини є проблема-так само собі знайти досить важко.

Джерело: http://podarkiwsem.ru/sajty-znakomstv-i-tipy-zhenshhin-na-nih/