Шукаю дружину онлайн. Як я знайшов любов свого життя

Я перебував у розпачі. Смуток-це гріх, але вихід з непростого становища не показувався на моєму горизонті. Здавалося, порятунком може стати зустріч. Така довгоочікувана, чарівна і далека … чи можливо це в сучасному світі? І все ж я чекав доленосного знайомства.

Як я докотився до такого життя?

Останнім часом все пішло під укіс: моя історія великої любові розвалилася, кар’єра не надихала. Перший час я відчайдушно боровся з обставинами, навіть потрапив в» дружню секту » йогів. Пішла дівчина, на той момент ще гаряче улюблена, я вирішив, що впораюся, і вже точно не буду сидіти вдома і кусати лікті. Хоча, по правді сказати, на душі шкребли такі кішки, що лікті були покусані зсередини.

Я вирішив відволіктися і знайти нове заняття або людини який допоможе мені хоч трохи згладити мої переживання. Пошуки нових, незвичайних знайомств в такому місті як Київ швидко увінчалися успіхом: я абсолютно випадково потрапив на заняття йогою прямо в одному з центральних парків столиці. Цікаво, незвично, тим більше, хороший спосіб відволіктися.

І закрутилося. Хлопці з курсів йоги швидко прийняли Мене. Виявилося, вельми цікаві люди, паралельно займаються пішим туризмом, взяли з собою. Походи були сповнені романтикою, пісень біля багаття, найсмачнішого чаю на світі з Казанка, яскравих зірок і блискавок в нічному небі. Треба ж, мріяв про це ще в дитинстві і навіть думати забув до 30 років, що мрії збуваються.

М ‘яко стелять

Нові знайомства принесли результати. Почалося активне, цікаве, насичене життя, але на особистому фронті був застій. Моїх кішок я все ще носив з собою, але не в рюкзаку, а набагато глибше. Цікаво, що і в йозі підібралася компанія одинаків. Часом це наштовхувало на непрості роздуми.

Тієї самої в новому колективі не було. Я спробував вдатися до допомоги сайтів знайомств в Києві. Ходив пару раз на побачення. Думаю, хто стикався з подібною ситуацією, зрозуміє. Не можна просто поставити поруч двох людей і сказати: «Любіть один одного». Питання любові вирішуються в далекій небесній канцелярії, а почуття посилаються як дар. Мені не посилалося.

Пізніше, трапилася трагедія, помер мій батько. Я залишився один на один зі своїм горем. Виявилося, з друзями-йогами можна виключно розважатися, сумувати – не їхня доля. «Не варто затьмарювати розум негативними емоціями», — так вони міркували. Навіть співчуття мені висловили всього пара чоловік з декількох десятків «приятелів». Для мене це стало одкровенням. Завжди відчував, що щось не так з цими вічно усміхненими і позитивними людьми.

Нарешті відбулося довгоочікуване знайомство

Трагічні події змусили переглянути цінності. Захотілося чогось не веселого і захоплюючого, а справжнього. Надійний. Моральні сили шукати знайомства за інтересами вичерпалися. Але і приставати на вулицях до дівчат з кислою міною-погана затія.

Треба зауважити: коли трапилася біда, з’явився мій старий приятель Вітька. Ми працювали 8 років тому в автошколі, дружили. Поступово шляхи розійшлися. Він дізнався про ситуацію і негайно мене знайшов. Дійсно, старий друг краще нових … 20.

Загалом, Вітек вирішив: не можна більше сидіти і киснути, потрібно терміново влаштовувати особисте життя. За його наполяганням моя доля вдруге була довірена сайтам знайомств в Києві. Без особливого ентузіазму проглядалися численні онлайн-служби. А увагу привернула випадково знайдена дошка оголошень. Тут ми визначили параметри «знайомства Київ для створення сім’ї».

Чим сайт зацікавив

По-перше, це не був стандартний онлайн-сервіс зустрічей. Дана майданчик виявилася дошкою оголошень. Один розділ призначений для знайомств з дівчатами в Києві. Ми з другом відзначили кілька істотних переваг сайту:

— великий перелік відкритих анкет;
— повідомлення про запит дружби приходить на електронну пошту;
— познайомитися з дівчиною можна зареєструвавшись безкоштовно;
— доступні зручні, докладні фільтри: за віком, зовнішністю, вагою, орієнтацією, хобі, релігійним поглядам та ін.;
— ресурс підрозділяє претендентів за категоріями в залежності від подальших цілей, починаючи з простого листування і закінчуючи серйозними намірами; мене, безумовно, зацікавили знайомства в Києві для створення сім’ї;
— велика база анкет в різних містах;
— профіль містить реальні фотографії та достовірну інформацію, що забезпечує служба підтримки;
— персональний чат дозволяє зав’язати знайомства поблизу з вподобаними людьми.

Перша зустріч відбулася вже через тиждень. Не можу сказати, що відразу закохався, але нам було легко разом. Вільно базікали про все на світі. Це приємне відчуття, ніби знаєш людину все життя…

Познайомитися з дівчиною в Києві нескладно, а ось щоб зустріти ту саму, потрібно пройти власний шлях. Я знайшов, що шукав, і безмірно радий цьому. Все в житті ставало на свої місця, а той важкий період залишив лише безцінний досвід і легку просідь у волоссі. Кажуть, мені йде.

Що я хочу сказати цією історією? Знаходить лише той, хто шукає і не здається. А якщо шлях важкий – значить, він додасть мудрості. І хто знає, як саме вищі сили визначили вам зустріти свою другу половинку? Може бути, просто розділ знайомств на одній з дощок оголошень, як у моєму випадку. Просто спробуйте, зайдіть на сайт, виберете параметри » Київ. Знайомства для сім’ї . А раптом?

Джерело: http://laril.ru/other/neobychnoe/1039-ischu-zhenu-onlayn-kak-ya-nashel-lyubov-svoey-zhizni.html