Як позбутися від непотрібних меблів і отримати прибуток

Є багато варіантів того, як позбутися від непотрібної старих меблів: наприклад, подарувати знайомим або рідним, відвезти в гараж, на дачу або продати. Серед них є кілька способів, що дозволяють отримати не тільки вільне місце в будинку, але і прибуток. Розглянемо кожен з них в деталях.
Продавши
Непотрібні меблі, ще мають пристойний вигляд, можна продати. Простіше і швидше за все це можна зробити через Інтернет, а саме:
-на сайтах безкоштовних оголошень;
-на інтернет-аукціонах;
-у соцмережах.

Для продажу меблів на спеціальному сайті потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації, скласти опис товару, додати кілька фото і контакти для зв’язку з продавцем. Якщо товар придбаний недавно і його збереження близька до ідеальної, вартість знижують на 20-30% від початкової. Грамотно складене оголошення і розумна ціна допоможуть здійснити продажі швидше.
Іноді б / у Меблі можна вигідно продати скупнику. Деякі Меблеві магазини і торгові центри надають знижку на покупку нових меблів за умови здачі Старої.
Реконструювати

Старовинні меблі, вік якої перевищує 100 років, можна відреставрувати самому, віддати професійному реставратору або розібрати і використовувати найбільш красиві елементи для оформлення інтер’єру будинку.
Нове життя можна дати і звичайної старих меблів, якщо вона дорога власнику як пам’ять. Старі крісла та дивани зі зношеною обшивкою можна віддати на перетяжку: це дозволить поліпшити їх вигляд і заощадити на покупці нових. Майте на увазі, що сильно зношені вироби можуть не підлягати реставрації.
Утилізувавши

Здавши непотрібні меблі на переробку, ви зробите приємне не тільки собі, але і природі. У ній є чимало матеріалів (дерево, метал), які можна використовувати повторно, і просто викидати їх на смітник як мінімум неекологічно. З перероблених меблів виготовляють:
-будматеріал;
-паливні брикети;
-добриво;
-пакети для сміття;
-пластикові труби і багато іншого.
Вибір місця, де приймуть ваші меблі, залежить від її матеріалу: для металевих ліжок і етажерок — пункти прийому металобрухту, для решти — спеціалізовані компанії. Ваш прибуток від утилізації залежить від використаних матеріалів і їх стану. Старий поролон і тканини оббивки можливо використовувати в домашньому господарстві.
Якщо старі меблі перестала вас радувати своїм виглядом або стала незручною, її можна викинути, продати і потім придбати нову, або відреставрувати, освіживши або змінивши до невпізнання її зовнішній вигляд. Вибір оптимального варіанту потрібно зробити виходячи з ваших запитів і фінансових можливостей.

Джерело:http://www.nnov.org/press-release/kak_izbavitsya_ot_nenuzhnoy_mebeli_i_poluchit_pribyl.html