Ok Google як знайти чоловіка. Або випадок який перевернув моє життя.

Ok Google як знайти чоловіка. Або випадок який перевернув моє життя.

Я не вірила в знайомства через Інтернет. Тобто взагалі. В цьому плані я досить консервативна людина, і завжди вважала, що на сайтах знайомств живуть лише несерйозні люди в пошуках сексу або збоченці. Але один випадок круто змінив мої погляди, а заодно і особисте життя.

З принцеси в королеву… Немитих каструль

З першим (і тепер уже колишнім) чоловіком ми були знайомі ще зі шкільної лави. Всі друзі в один голос пророкували нам щасливе майбутнє, любов до старості і купу красивих дітлахів. І правда, дивлячись на нас, ніхто б в цьому не засумнівався: він, як водиться, носив мене на руках, порошинки здував і постійно твердив «моя принцеса». Я ж, в свою чергу, дивилася на свого «принца» закоханими очима і навіть в думках не могла допустити сумної розв’язки цієї love story.

Як же буває жорстока доля! День нашого весілля був найщасливішим у житті. І останнім щасливим днем в моїй тільки почалася сімейної історії. Тому що подальше співіснування з цим в момент зміненим людиною ставало все неможливішим з кожним днем.

Ми переїхали в інше місто і жили в квартирі, подарованій його батьками. І новоявлений чоловік не упускав жодної можливості нагадати мені про те, що це його житлоплощу, в якій мені відведено невеликий простір. В районі кухні. «Це твоя територія, ти ж більше нічого не вмієш, окрім як куховарити і мити посуд!»- таким широким жестом він визначив моє місце в його житті.

Мої мрії про велику сім’ю з безліччю діточок так само розбилися в один момент. Коли я зі щасливим блиском в очах простягнула йому тест з двома смужками, він тільки похмуро на мене подивився, одягнувся і пішов. Повернувся через 2 дні, в страшному похміллі, весь пом’ятий, і оголосив, що домовився з лікарем. Дітей він, виявляється, не хотів.

У сльозах я люто кидала свої речі у валізу, не бажаючи залишатися поруч з цією людиною ні секунди. Минув час, перш ніж я усвідомила: відносини, побудовані на одній лише пристрасті, практично завжди приречені на провал. І звинувачувати в невдачі потрібно не тільки чоловіка, але і себе.

Це прозріння прийшло, коли я, з тримісячною донечкою на руках, сиділа в своєму рідному Кіровограді, а мама і тітка Свєта навперебій лаяли мого екс-чоловіка і всіх мужиків в цілому. Мені стало так прикро, і за нього, і за себе, і за весь чоловічий рід, що я не витримала і висловила всі свої висновки. І про молодість-дурість, і що сама винна, і про те, що всі подробиці і плани потрібно з’ясовувати до моменту, коли прозвучить марш Мендельсона, а в паспорті з’явиться відповідний запис. А ще оголосила, що збираюся найближчим часом знайти собі чоловіка.

Сказати простіше, ніж зробити?

У той час, як моя мама, організовуючи мені знайомства для реінкарнації сім’ї, із завидною завзятістю почала сватати мене до всіх своїх більш-менш вільним знайомим, просунута тітка світла пішла іншим шляхом. Сидячи одного вечора на стільці вона з деякою переодичностью кричала в бік свого телефону- » Ok Google як знайти чоловіка?»Спершу ми всі сміялися і не ставилися до затії тітки Свєти із зайвою серйозністю. Але в один прекрасний момент, переконавши мене, що «гірше все одно не буде», вона розмістила мою анкету на декількох сайтах знайомств. Що тут почалося!

Я як дурочка бігала на побачення чи не кожен день, але йшла з незмінним відчуттям розчарування. Як же багато, виявляється, чоловіків, які шукають знайомства з жінкою для так званого «відпочинку від сім’ї»! І це, не рахуючи пристойної кількості досить своєрідних пропозицій інтимного характеру. А одного разу на зустріч прийшла людина, що відрізняється від «своїх» фотографій в профілі ну просто як небо і земля! На мій здивований погляд він просто відповів: «А що ти хотіла? Мене ж дружина по фотках вирахує!»

Щасливий випадок

Знайомства в Кіровограді, по суті рідному моєму місті, складалися не дуже, і я вже збиралася розширити географію пошуку, але тут відбулася одна подія.

Я сиділа в кафе і чекала чергового шанувальника. Очікування затягувалося, промайнула думка, що пора б і честь знати, як раптом за мій столик підсів… мій колишній чоловік! Я дивилася на нього кругленькими очима і нічого не розуміла. Спершу була природно не налаштована на розмову, але жіноча цікавість в той момент перемогло в мені всю злість ненависть до цієї людини. Розговоритися. Виявилося, він приїхав в місто у справах, зайшов перекусити і побачив мене. Дізнавшись, чим я тут займаюся, посміхнувся і розповів, як знайшов собі дружину. Він зарегився на obyava.ua за порадою свого друга, і вже через 2 місяці робив пропозицію дивовижній дівчині, яку знайшов на цьому майданчику.

На питання, чим же цей сайт відрізняється від десятків подібних, він навіть якось образився: «ти що?»І почав з ентузіазмом описувати явні переваги:

Всі дані і фото в анкеті на оголошенні перевіряються на справжність. Ти ніколи не зустрінешся наживо з людиною, що відрізняється від своїх фоток (о, як це актуально!)
Всі процедури-реєстрація, перегляд анкет і т. д. — безкоштовні. Здоровенькі були! Я ж не дочка мільйонера!
База анкет — найбільша в Україні. Коротше, вибір у мене для знайомства в Кіровограді був величезний.
Зручний фільтр: тут тобі і знайомства зі зрілими, і з молодими, і по зросту-вазі сортують, і навіть хобі майбутнього чоловіка можна вибрати!
Загалом, йшла я з кафе в перший раз в блаженному настрої і з твердою впевненістю, що тепер все буде добре. Адже подумки я відпустила його… злість і ненависть покинули Мене і підштовхнули на нові звершення, по суті давши мені остаточну свободу в пошуку людини з яким я проживу залишок своїх днів.

Хеппі, як кажуть, енд…

Пишу все це, будучи щасливо і незворотно заміжня, на 8-му місяці вагітності. Дочки від першого шлюбу зараз 3 рочки. Знайомити її зі справжнім татом не стала… не бачу в цьому не найменшої необхідності.

І неважко здогадатися, де я знайшла собі чудесного людини, за яким, як за кам’яною стіною! Ось так буває, коли колишній чоловік допомагає тобі знайти майбутнього 😉

Шукайте своє щастя, не цурайтеся будь-якої можливості зробити себе та іншу людину щасливою. І обов’язково розкажіть знайомим і друзям зі схожою проблемою, що є відмінний старт для світлого майбутнього: obyava.ua.

Автор: Євгенія Любимова

Джерело:https://loveforall.org.ua/articles/leto/ok-google-kak-nayti-muja-ili-sluchay-kotoriy-perevernul-mou-jizn/