Ok Google як знайти чоловіка. Або випадок який перевернув моє життя.

Ok Google як знайти чоловіка. Або випадок який перевернув моє життя.

Ok Google як знайти чоловіка. Або випадок який перевернув моє життя.

Я не вірила в знайомства через Інтернет. Тобто взагалі. В цьому плані я досить консервативна людина, і завжди вважала, що на сайтах знайомств живуть лише несерйозні люди в пошуках сексу або збоченці. Але один випадок круто змінив мої погляди, а заодно і особисте життя.

З принцеси в королеву… Немитих каструль

З першим (і тепер уже колишнім) чоловіком ми були знайомі ще зі шкільної лави. Всі друзі в один голос пророкували нам щасливе майбутнє, любов до старості і купу красивих дітлахів. І правда, дивлячись на нас, ніхто б в цьому не засумнівався: він, як водиться, носив мене на руках, порошинки здував і постійно твердив «моя принцеса». Я ж, в свою чергу, дивилася на свого «принца» закоханими очима і навіть в думках не могла допустити сумної розв’язки цієї love story.

Як же буває жорстока доля! День нашого весілля був найщасливішим у житті. І останнім щасливим днем в моїй тільки почалася сімейної історії. Тому що подальше співіснування з цим в момент зміненим людиною ставало все неможливішим з кожним днем.

Ми переїхали в інше місто і жили в квартирі, подарованій його батьками. І новоявлений чоловік не упускав жодної можливості нагадати мені про те, що це його житлоплощу, в якій мені відведено невеликий простір. В районі кухні. «Це твоя територія, ти ж більше нічого не вмієш, окрім як куховарити і мити посуд!»- таким широким жестом він визначив моє місце в його житті.

Мої мрії про велику сім’ю з безліччю діточок так само розбилися в один момент. Коли я зі щасливим блиском в очах простягнула йому тест з двома смужками, він тільки похмуро на мене подивився, одягнувся і пішов. Повернувся через 2 дні, в страшному похміллі, весь пом’ятий, і оголосив, що домовився з лікарем. Дітей він, виявляється, не хотів.

У сльозах я люто кидала свої речі у валізу, не бажаючи залишатися поруч з цією людиною ні секунди. Минув час, перш ніж я усвідомила: відносини, побудовані на одній лише пристрасті, практично завжди приречені на провал. І звинувачувати в невдачі потрібно не тільки чоловіка, але і себе.

Це прозріння прийшло, коли я, з тримісячною донечкою на руках, сиділа в своєму рідному Кіровограді, а мама і тітка Свєта навперебій лаяли мого екс-чоловіка і всіх мужиків в цілому. Мені стало так прикро, і за нього, і за себе, і за весь чоловічий рід, що я не витримала і висловила всі свої висновки. І про молодість-дурість, і що сама винна, і про те, що всі подробиці і плани потрібно з’ясовувати до моменту, коли прозвучить марш Мендельсона, а в паспорті з’явиться відповідний запис. А ще оголосила, що збираюся найближчим часом знайти собі чоловіка.

Сказати простіше, ніж зробити?

У той час, як моя мама, організовуючи мені знайомства для реінкарнації сім’ї, із завидною завзятістю почала сватати мене до всіх своїх більш-менш вільним знайомим, просунута тітка світла пішла іншим шляхом. Сидячи одного вечора на стільці вона з деякою переодичностью кричала в бік свого телефону- » Ok Google як знайти чоловіка?»Спершу ми всі сміялися і не ставилися до затії тітки Свєти із зайвою серйозністю. Але в один прекрасний момент, переконавши мене, що «гірше все одно не буде», вона розмістила мою анкету на декількох сайтах знайомств. Що тут почалося!

Я як дурочка бігала на побачення чи не кожен день, але йшла з незмінним відчуттям розчарування. Як же багато, виявляється, чоловіків, які шукають знайомства з жінкою для так званого «відпочинку від сім’ї»! І це, не рахуючи пристойної кількості досить своєрідних пропозицій інтимного характеру. А одного разу на зустріч прийшла людина, що відрізняється від «своїх» фотографій в профілі ну просто як небо і земля! На мій здивований погляд він просто відповів: «А що ти хотіла? Мене ж дружина по фотках вирахує!»

Щасливий випадок

Знайомства в Кіровограді, по суті рідному моєму місті, складалися не дуже, і я вже збиралася розширити географію пошуку, але тут відбулася одна подія.

Я сиділа в кафе і чекала чергового шанувальника. Очікування затягувалося, промайнула думка, що пора б і честь знати, як раптом за мій столик підсів… мій колишній чоловік! Я дивилася на нього кругленькими очима і нічого не розуміла. Спершу була природно не налаштована на розмову, але жіноча цікавість в той момент перемогло в мені всю злість ненависть до цієї людини. Розговоритися. Виявилося, він приїхав в місто у справах, зайшов перекусити і побачив мене. Дізнавшись, чим я тут займаюся, посміхнувся і розповів, як знайшов собі дружину. Він зарегився на obyava.ua за порадою свого друга, і вже через 2 місяці робив пропозицію дивовижній дівчині, яку знайшов на цьому майданчику.

На питання, чим же цей сайт відрізняється від десятків подібних, він навіть якось образився: «ти що?»І почав з ентузіазмом описувати явні переваги:

Всі дані і фото в анкеті на оголошенні перевіряються на справжність. Ти ніколи не зустрінешся наживо з людиною, що відрізняється від своїх фоток (о, як це актуально!)
Всі процедури-реєстрація, перегляд анкет і т. д. — безкоштовні. Здоровенькі були! Я ж не дочка мільйонера!
База анкет — найбільша в Україні. Коротше, вибір у мене для знайомства в Кіровограді був величезний.
Зручний фільтр: тут тобі і знайомства зі зрілими, і з молодими, і по зросту-вазі сортують, і навіть хобі майбутнього чоловіка можна вибрати!
Загалом, йшла я з кафе в перший раз в блаженному настрої і з твердою впевненістю, що тепер все буде добре. Адже подумки я відпустила його… злість і ненависть покинули Мене і підштовхнули на нові звершення, по суті давши мені остаточну свободу в пошуку людини з яким я проживу залишок своїх днів.

Хеппі, як кажуть, енд…

Пишу все це, будучи щасливо і незворотно заміжня, на 8-му місяці вагітності. Дочки від першого шлюбу зараз 3 рочки. Знайомити її зі справжнім татом не стала… не бачу в цьому не найменшої необхідності.

І неважко здогадатися, де я знайшла собі чудесного людини, за яким, як за кам’яною стіною! Ось так буває, коли колишній чоловік допомагає тобі знайти майбутнього 😉

Шукайте своє щастя, не цурайтеся будь-якої можливості зробити себе та іншу людину щасливою. І обов’язково розкажіть знайомим і друзям зі схожою проблемою, що є відмінний старт для світлого майбутнього: obyava.ua.

Автор: Євгенія Любимова

Джерело:https://loveforall.org.ua/articles/leto/ok-google-kak-nayti-muja-ili-sluchay-kotoriy-perevernul-mou-jizn/