У Лозовій відкрили оновлене неврологічне відділення

У місті Лозова Харківської області після капітального ремонту в стаціонарному відділенні № 1 відкрили неврологічне відділення на 50 ліжок.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Лозівської міської ради.

«Щира подяка усім причетним. Усього за 3 місяці ми разом зробили таку красу», – розповів голова Лозівської міської територіальної громади Сергій Зеленський.

Протягом 2022 року у відділенні лікувались 2327 людей (в тому числі хворі на інсульт 431). З початку цього  року  – 1778 пацієнтів (у тому числі хворі на інсульт 351). Наразі у відділенні перебуває 62 пацієнти.

Загальна сума витрачених  коштів на проведення ремонтних робіт та закупівлю необхідного медичного обладнання, меблів, устаткування та предметів для сучасного неврологічного відділення склала близько  11 мільйонів гривень.

Окрім ремонтних робіт, у неврології працюють у напрямку створення умов для сучасної реабілітації  пацієнтів з інсультом та пацієнтів з ураженням опорно-рухового апарату, поінформували медики. В установі реалізують проєкт «Рання реабілітації – повноцінне життя», який виграли в обласному конкурсі місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». У його рамках придбають реабілітаційного обладнання майже на 1 мільйон гривень.  

Нагадаємо, у місті Лозова Харківської області облаштують велике сучасне містечко з мобільних будинків та наметів, де переселенці та мешканці громади зможуть отримати допомогу.

 Нещодавно у місті Лозова Харківської області комунальному підприємству «Еко-Сан» за кошти міського бюджету придбали три сміттєвози для обслуговування міста та старостинських округів.

Нагадаємо також, що найближчим часом Укрзалізниця відправить у рейси відновлений інклюзивний електропоїзд за маршрутами електричок № 6574/6656 та № 6657/6579, які курсують між Полтавою та Красноградом і Лозовою Харківської області.

Більше новин Лозова читайте на нашому сайті.

Джерело