У Лозівській громаді біженцям від війни виділяють житло

Трьом родинам, які знайшли прихисток у Лозовій Харківської області, тимчасово виділили чотирикімнатну, трикімнатну та двокімнатну квартири у будинку по вулиці Гетьманській.

Таке рішення прийняв виконавчий комітет Лозівської міської ради від 22 листопада, повідомляє LozovaNews.

За словами начальника відділу з питань управління комунальним майном Лозівської міської ради Миколи Пономаря, наразі є ще 21 вільна квартира для переселенців по вулиці Інженерній та 2 по вулиці Гетьманській.

У цьому році  ще одну квартиру для тимчасового проживання надано у селі Чернігівське. Загалом з 2014 року у Лозовій переселенцям виділено для проживання 49 квартир, усі вони знаходяться у комунальній власності.

Житло виділяється на один рік з можливістю подальшого продовження цього терміну. Обов’язкова вимога до проживаючих — сплата за комунальні послуги. Родинам надається право скористатися субсидією.

Попередньо родини оглядають умови проживання в квартирах, після надання згоди на заселення,  процедура оформлення документів проходить досить швидко, говорить Микола Пономар.  

Для отримання житлових приміщень у тимчасове користування необхідно звернутись з відповідною заявою до виконавчого комітету міської ради, долучивши копії наступних документів:

  • копії паспортів всіх повнолітніх членів сім’ї;
  • копії РНОКПП всіх членів сім’ї;
  • копія свідоцтв про народження дітей;
  • копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб всіх членів сім’ї, саме у Лозівській тергромаді.

Також подати заяву можна у відділі з питань управління комунальним майном міської ради за адресою: місто Лозова, мікрорайон 1, буд. 17 (2 поверх, каб. 24).

Джерело