У пошуках кращого сайту для вибору житла в Україні

Всім людям, навіть далеким від здійснення покупок квартир в останні років 5-7, відомо, що сучасні угоди з нерухомістю виконуються виключно за допомогою онлайн-ресурсів, майданчиків з оголошеннями. Дійсно, навіть самі ріелторські агентства використовують виключно сайти, на яких поширюють свої пропозиції під спеціальними акаунтами ріелторських фірм. Таким чином, найбільш кращим і вірним способом пошуку нового житла стає вибір на користь інтернет-ресурсів. Краща, якісна нерухомість підбирається тільки через перевірені портали, такі як Об’ява. Дійсно, ресурс Об’ява є свого роду епіцентром для величезної кількості покупців і власників квартир, будинків. За рахунок чого його так полюбили багато шукачі житла розглянемо далі.

Зручність, швидкість, практичність

Для онлайн-майданчика завжди найважливішим стає пункт наявності функціональної сортування. Інші майданчики дійсно не можуть конкурувати з можливостями сайту. Так, тут нерухомість фільтрується за трьома десятками пунктів, що дозволяє підбирати необхідну квартиру або будинок за лічені хвилини. Дійсно, куди зручніше і практичніше шукати собі житло, наперед вказуючи в спеціальній формі свої основні побажання. Так, багато хто шукає на вторинному ринку житло, яке в обов’язковому порядку повинно мати власне автономне опалення (заради економії коштів і можливості обігріватися незалежно від центральних постачальників тепла). Саме даний пункт слід відразу ж вказувати, слідом за основними параметрами (ціна, Кількість кімнат, метраж). Далі, варто придивитися до інших параметрів, серед яких точно будуть найважливіші для покупців.

Якісна модерація

Портал Об’ява чітко відстежує фіктивні оголошення, не допускаючи на сторінках помилкові або явно шахрайські дії. Таким чином, користуватися послугами порталу Обява комфортно, безпечно і практично.

Низькі ціни

Чим більше каталог, чим нижче середньоринкова ціна, вище конкуренція. Завдяки тому, що Об’ява зібрала на сторінках каталогу сотні оголошень про нерухомість з кожного міста, стає набагато простіше побачити середньоринкову ціну. Таким чином, можна запросто і сміливо торгуватися з безпосереднім власником, занижуючи його вартість квартири або будинку, «підганяючи» її до середньоринкових показників.

Джерело: https://kv.com.ua/actual/new/v-poiskah-luchshego-sajta-ukrainy