Секрети і особливості консилера

Консилер став користуватися популярністю з самого початку його появи в магазинах. Незважаючи на те, що зараз багато дівчат і жінки користуються цим косметичним засобом, вони можуть робити це неправильно. Стаття дасть розуміння того, як правильно його наносити, щоб замаскувати недоліки на обличчі.

 

У чому різниця між коректором і консилером?

Не можна зі 100%-ою впевненістю сказати який продукт перед Покупцем: консилер або коректор. Виробники позиціонують свій продукт самі.Історія починається з того моменту, коли консилер Ів Сен Лоран здійснив плутанину в головах покупців. Засіб Touche Eclat з’явилося на косметичному ринку як хайлайтер, але багатьом було незвично чути таке слово. Відомо, що цей засіб призначений для підсвічування шкіри, а не для маскування проблемних ділянок. Але на самому початку воно передбачалося саме як консилер. Виробник запевняв, що він допоможе надати обличчю сяйво і відпочив вигляд, але не згладити недоліки. Все це призвело до плутанини, але з часом слово «консилер» і засоби з такою назвою стали розуміти правильно. На сьогоднішній день цей продукт міцно увійшов до списку необхідних коштів багатьох дівчат.

* Консилер-косметичний засіб, що допомагає замаскувати недоліки на обличчі в зоні із запаленнями і освітлити пігментні плями.

* Коректор має більш густу текстуру і необхідний, коли потрібно візуально прибрати недоліки в проблемних місцях. Для певної проблеми шкіри коректор має різні кольори: ліловий, лимонний, м’ятний і персиковий.

Які бувають консилери

У продажу представлені консилери різних форматів, які мають свої мінуси і плюси. Це засіб не може допомагати відразу від усього, оскільки нанесення одного консилера передбачає вирішення конкретної проблеми. При різноманітті вибору можна знайти свій унікальний і зручний варіант, при цьому враховуючи свої інтереси і потреби шкіри.

Рідкий. Багато хто вважає консилер в рідкому вигляді найбільш вдалим форматом кошти. Зазвичай він являє собою форму блиску для губ, оскільки має пензлик або аплікатор. Ще один варіант-скляна ємність з дозатором. Це, безсумнівно, гігієнічний варіант, оскільки всередину ємності не потрапляють бактрерії. До того ж можна контролювати кількість взятого кошти. Нерідко виробники додають в консилер масла, що ідеально для догляду за сухою і змішаного типу шкірою.

Олівець. Консилер в форматі олівця завдяки своїй щільності маскує такі явні недоліки як: пігментні плями, запалення і почервоніння. Буде так само корисний при» Синяві » під очима.

Кремовий. Зазвичай представлений в баночці, флаконі або палетці. Легко нанести на шкіру за допомогою пензлика або б’юті-блендера. В крайньому випадку, можна використовувати кінчики пальців. Дуже добре підходить для сухої шкіри за рахунок ніжної і жирної текстурі. Ідеальний у використанні взимку. Приховає темні кола під очима і невеликі запалення. Вибираючи консилер такого формату, варто врахувати, що погано підійде жирній шкірі, адже на ній він розпливеться вже через 2 години.

Стік. Стік варто використовувати в разі занадто помітних проблем на обличчі і наносити його слід на велику його площу, оскільки у консилера погано растушевывающаяся текстура. Не підходить для точкового застосування. Замаскує веснянки, дрібні судини і пігментні плями.

 

Бездоганність консилера

Консилер на відміну від коректора має більш м’яку текстуру і частіше наноситься на область повік. У цьому випадку варто враховувати особисті особливості шкіри, адже вона може бути схильною до сухості або зморшок в ранньому віці. Найчастіше виробники додають в консилер масляні засоби, що допомагають зволожувати або живити суху шкіру, а особливо взимку.

Якщо в консилері є світловідбиваючі частинки, то це дозволить «підсвітити» шкіру. Це буде особливо корисно, якщо хочеться уникнути ефекту «маски» на обличчі через використання консилера в макіяжі.

 

Поради щодо вибору та використання

При виборі консилера необхідного відтінку порівняйте його з кольором шкіри під очима. Тут працює принцип контрастності. Так, наприклад, якщо шкіра має оливковий відтінок, то беріть консилер рожевого кольору, а якщо турбує синява під очима, то жовтого. При безсонної ночі, яка» подарувала » своїй власниці темні кола під очима, виберіть засіб з відтінком світліше, ніж відтінок шкіри в цій області. Зверніть увагу, якщо плями не такі помітні, то краще купити консилер схожий на колір шкіри.

Наноситься консилер під очі в кілька етапів:

1. Розподіліть засіб від нижньої повіки до щоки у вигляді кордонів трикутника.

2. Нанесіть консилер на всю область століття, а потім розтушуйте у напрямку вниз.

3. Заповніть весь простір трикутника.

4. Розтушуйте кордону кінчиками пальців або б’юті-блендером. Слідкуйте за змішанням тонів консилера і шкіри.

5. Завершальний штрих-візьміть консилер світліше і виділіть внутрішні куточки очей. Це дозволить зробити погляд розкритим і відпочив.

Джерело:http://neboley.com.ua/ru/world/2019/11/27/196978