Чому не виходить знайти чоловіка на сайті знайомств

Сайти для знайомств міцно увійшли в рамки сучасних побачень. Можна пояснити це тим, що інтернет спрощує завдання: люди знайомляться швидше, є великий вибір кандидатів і кандидаток, більше не потрібно витрачати час на додаткові приготування — можна лежати під пледом без макіяжу і наряду та знайомитися.

Що робити, якщо панянка давно в дейтинг-додатку, а гідного обранця на горизонті не передбачається? Адже часто зустрічаються подібні жіночі історії: дамі 35, проживає в маленькому містечку і як рік самотня. Подруга порадила зареєструватися на сайті знайомств, а що робити з цим далі — невідомо.

У мережі дама невимушено зав’язує розмову один за іншим, але в підсумку обранці трапляються або ті, кому цікава дівчина тільки на одну ніч, або ті, які від нічого робити ведуть легкі бесіди. Назріває питання: а чи існують гідні чоловіки на сайтах знайомств, і як їх розпізнати? Може бути, є якась секретна інструкція?

Трохи психології

Психологи сходяться на думці, що часто дівчині не вдається знайти справжнього хорошого чоловіка на сайті знайомств тому, що вона сама не готова вступати у відносини з ким-небудь. Причиною може послужити попередній негативний досвід або розчарування в минулому в представниках сильної статі. Такі дівчата схильні до простого спілкування або легким відносинам, які ні до чого зобов’язувати не будуть. Подібна блокування на нові відносини діє на підсвідомому рівні, тому про справжню причину відсутності постійного партнера дівчина може навіть не здогадуватися.

Якщо жінка здогадується, в чому криється проблема, то їй рекомендується тверезо подивитися на досвід минулих романтичних відносин або на взаємини з батьком в дитинстві. Існує велика ймовірність, що в даній ситуації має місце психологічна травма. Підсвідомість мимоволі намагається оберігати від повторення хворих, деструктивних відносин.

Подібний захисний механізм-це норма. І тільки усвідомлений погляд на власні проблеми дозволить впоратися з ними і усунути їх. Рекомендується проходити цей складний шлях не поодинці, а за допомогою фахівця — психолога або психіатра. І тоді, з зціленням, в життя жінки потягнуться чоловіки з серйозними і добрими намірами.

Зовнішній вигляд

Багато консультанти з сімейних відносин радять дамам почати оформлення свого профілю на сайтах знайомств з хороших, бажано професійних фотографій. Поширена думка, що» чоловік любить очима » все частіше і частіше знаходить підтвердження в реальному житті. Але це стосується не тільки чоловічої статі — всі люблять і хочуть бачити поруч з собою доглянутих, охайних і приємних людей.

Перш ніж чоловік полюбить весь внутрішній світ жінки, її кулінарні здібності і таланти, він повинен її помітити. Слід забути про швидкі і неякісні Селфі в незрозумілих місцях. В анкеті повинні бути присутніми фото, які в повній мірі відображали б красу представниці прекрасної статі. Нехай подібних фотографій буде мало, але зате вони будуть яскраво виділятися на тлі інших.

Важливий момент: категорично не можна викладати свої фото еротичного змісту. Чоловіки сприймають таких панянок як вітряних, не надійних, і нічого крім розваги на одну ніч не пропонують.

Спілкування

Буває, дівчата спілкуються шаблонно, без дотримання пунктуаційних і граматичних правил. Звичайно, пара помилок в повідомленні катастрофи не уявляють, але некультурне і неграмотне спілкування відлякує гідних женихів.

Джерело: https://vseodetyah.com/article/6855-pochemu-ne-poluchaetsya-najti-muzhchinu-na-sajte-znakomstv.html