Купівля нерухомості в споруджуваному будинку супроводжується певними ризиками для покупця. Перш ніж поставити свою згоду під договором купівлі – продажу, потрудіться детально ознайомитися з його умовами і порядком укладення.
Юридично грамотний підхід захистить права потенційного покупця і допоможе уникнути спірних ситуацій із забудовником. Покупця хвилюють можливі юридичні наслідки при укладенні попереднього договору. З цього, сьогодні мова піде саме про попередній договір купівлі — продажу. Він передує укладенню основного договору і регулює правові відносини між покупцем і забудовником. Форма попереднього договору зобов’язана строго відповідати майбутньому основному договору. Попередній договір повинен бути завірений нотаріально.
У разі виникнення спірних питань, ніякої юридичної сили такий договір мати не буде. У попередньому договорі вказуються основні характеристики об’єкта нерухомості (квартири або комерційного приміщення), а саме: адреса, поверх, площа, номер квартири. Так само прописуються умови і порядок оплати, обумовлюються терміни здачі об’єкта нерухомості і укладення основного договору. Законодавство регулює встановлені умови договору. Що б уникнути судових процесів, сторони зацікавлені укласти основний договір, згідно з термінами, прописаними в попередній угоді. Перш ніж купити квартиру в Кіровограді в споруджуваному будинку, візьміть зразок попереднього договору у компанії забудовника. Консультація з досвідченим юристом допоможе уникнути сумнівних умов договору. Представники забудовника замовчують про те, що предметом договору будуть наміри укласти надалі основний договір.
Трапляється, що забудовник може взяти кредит, передавши банку майнові права на незавершене будівництво. В такому випадку, допомогти отримати документи на придбану вами нерухомість може тільки суд. Існує ризик, коли недобросовісний продавець укладає попередній договір двічі на одну квартиру. Слід обов’язково перевірити репутацію забудовника, перш ніж купити квартиру в Кіровограді. Назріває питання, коли безпечно укладати попередній договір купівлі-продажу? Юристи рекомендують вдаватися до такої форми договору в разі наявності всіх майнових документів на квартиру, а саме: свідоцтва на право власності, технічного паспорта, декларації про здачу будинку і присвоєного адресу.
Ознайомитися з пропозиціями від компанії забудовника ви можете в каталозі сайту OBYAVA.ua.
Добавить комментарий
Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.
Оставить комментарий