Довгострокова оренда. Навіщо потрібен договір найму.

Для початку необхідно усвідомити, що договір найму відрізняється від договору оренди. Їх головна відмінність в тому, що договір найму укладається тільки між фізичними особами.
Потенційний орендар вибирає нерухомість виходячи зі своїх фінансових можливостей, і тільки потім формує основні критерії і вимоги до житла. Потенційному орендарю необхідно знати, як убезпечити себе від шахраїв. Дотримуйтесь простих правил і спіть спокійно, в орендованій вами квартирі. Перше, головне правило — не поспішайте розлучатися зі своїми грошима.
Багато орендарів воліють зняти квартиру в Бердянську на тривалий термін, скориставшись послугами агентства нерухомості. Обов’язково укладіть договір про надання послуг, таким чином, ви мінімізуєте шанси зустрітися з аферистами. Перш ніж давати завдаток за квартиру, перевірте правовстановлюючі документи. Право на нерухомість підтвердять наступні документи: свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, договір дарування, рішення суду, а так само копія свідоцтва з реєстру. Упевнившись в достовірності документів, приступайте до наступного етапу. Попросіть посередника організувати зустріч з власником нерухомості. Особисто обговоріть всі хвилюючі вас питання до укладення договору найму.
Велика частина власників нерухомості уникають державної реєстрації договору найму. Пам’ятайте, що договір оренди, в якому термін оренди вказано більше ніж три роки, вимагає обов’язкового нотаріального завірення. Однак, велика частина власників нерухомості та орендарів нехтують укладенням договору найму. Приймаючи таке рішення, Ви свідомо позбавляєте себе права оскаржити умови оренди. Прописавши в договорі найму важливі для обох сторін умови, ви зможете уникнути конфліктних ситуацій в майбутньому. Узгодьте і внесіть в договір найму розмір орендної плати, терміни внесення орендної плати, оплату комунальних платежів, ремонтні роботи та заміну сантехнічних приладів, проживання інших осіб, а так само проживання з тваринами.
Виберіть найбільш зручний спосіб передачі оплати за оренду. Варіантів кілька: переказ грошей на особистий рахунок власника або оплата готівкою. Не забувайте складати акт прийому передачі фінансових коштів або розписку, де слід вказати період оплати, отримана сума і дата платежу.

З великою ймовірністю ви збільшите шанс зняти квартиру в Бердянську на тривалий термін, скориставшись зручним сервісом сайту OBYAVA.ua.

Джерело: http://www.socmart.com.ua/so-vsego-sveta-o-nedvizhimosti/read/dolgosrochnaya-arenda-zachem-nuzhen-dogovor-nayma/