На звільненій Ізюмщині електропостачання відновили на 80%

Протягом останнього тижня світло отримали села Липчанівка, Іскра, Федорівка, Іванчуківка, Поляна, Лисогірка, Новопавлівка та селище Донець Ізюмського району Харківській області.

Як повідомили у пресслужбі АТ «Харківобленерго» фахівці Ізюмського району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго» на 80% відновили електропостачання на деокупованих територіях в зоні обслуговування.

«В основному довелося приводити до ладу високовольтні лінії 6 кВ та 10 кВ, ремонтувати опори та розбите обладнання. Звісно, працюємо тільки після перевірки саперами та з дозволу військових», — зазначили в обленерго.

Зараз енергетики повертають світло до сіл Забавне, Глинське, Левківка та Іванівка, а також тієї частини Ізюма, яка досі залишається знеструмленою.

Нагадаємо, у Ківшарівці відновили електропідстанцію та повернули світло майже 8980 абонентам. Також підключили світло ще 108 абонентам у Куп’янську та 90 домоволодінням у селах Садове Кіндрашівської громади, Стінка та Осинове Куп’янської громади. Тривають роботи з відновлення для 12 родин у Вільхівці та Момотовому.

Джерело