В Ізюмі розпочинається реєстрація на отримання дров

Фото: ілюстративне

У місті Ізюм Харківської області розпочинається прийом заяв на безкоштовне забезпечення дровами паливними на наступний опалювальний сезон. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Ізюмської міської ради.

3 18 вересня розпочинається прийом заяв від мешканців Ізюмської громади на безкоштовне забезпечення дровами паливними на опалювальний сезон 2023-24 років.

На безкоштовне забезпечення дровами паливними мають право домоволодіння, де наявне тільки пічне опалення, тобто відсутнє централізоване та газове опалення. А також мешканці якого не користуються житловою субсидією. В першу чергу дровами будуть забезпечені:

  • одинокі люди, подружжя похилого віку;
  • сім’ї, до складу яких входять особи з інвалідністю І групи;
  • сім’ї, до складу яких входять діти з інвалідністю підгрупи «А»;
  • сім’ї, до складу яких входять лише непрацездатні особи (діти, пенсіонери, особи з інвалідністю);
  • сім’ї, в яких виховується троє та більше дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
  • одинокі батько чи мати, які мають на вихованні дітей віком до 14 років;
  • сім’ї, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
  • інші вразливі категорії населення.

Написати заяву можна у місті Ізюм, вул. Васильківська, 4, перший поверх.

Раніше ми писали, що станом на 11 вересня 2023 року все ще не вдалося ідентифікувати 57 жертв із масового поховання на околицях міста Ізюм Харківської області.

Раніше ми писали, що в Ізюмі будуть відновлювати першочергово. Наразі місцева адміністрація шукає донорів, щоб відновити житлові будинки, школи, дитячі садки та адміністративні будинки.

Нагадаємо також, газівники змогли відновити газопостачання у місті Ізюм через місяць після закінчення розмінування. Винятком залишаються дуже пошкоджені будинки й домоволодіння, де не живуть люди. Мешканці, які повертаються у місто, мають подати заяву до «Харківгазу» для відновлення.

Більше новин Ізюм читайте на нашому сайті. 

Джерело