Праймер. Бездоганність в нюансах

Наші співвітчизниці дізналися що таке праймер або консилер не так давно. Але з огляду на ефективність цього косметичного засобу можна констатувати, що б’юті-кейс майже кожної леді містить як мінімум один елемент, що дозволяє зробити шкіру бездоганною.

Чим такий популярний праймер?

-цей засіб створює ефект свіжості;
-готує шкіру до нанесення основи під макіяж;
-робить зморшки і нерівності непомітними, надає еластичність;
-виконує роль фіксатора і «тримає» макіяж в первісному вигляді протягом дня;
-створює захисну функцію від впливу косметики на шкіру;
-запобігає жирному блиску.

Відмінності між праймерами

Потреби епідермісу індивідуальні, і залежать від його особливостей і типу. Підбирати засоби по догляду і декоративну косметику необхідно спираючись на характеристики шкіри.

Праймери створюють різні ефекти, що може стати додатковим критерієм вибору. Щоб приховати зайвий блиск жирної шкіри використовують матуючі праймери, пігментні недоліки згладить цветокорректирующее засіб. Для корекції почервоніння застосовується зелений консилер, свіжий рум’янець надає відтінок рожевого, фіолетовий праймер зробить тон обличчя природним і здоровим, особливо ефективний при пігментних плямах і жовтому відтінку.

Освіжить, розгладить, приховає зморшки консилер з ефектом розгладження.

Праймер з частинками світловідбиваючої речовини незамінний в досягненні не тільки здорового сяйва шкіри, але і в моделюванні рельєфу обличчя, додавання або зменшення обсягу окремим зонам обличчя, носа, вилиць, підборіддя.

Праймери мають різну основу і бувають:

-силіконовими-наповнюють значні зморшки, ямки постакне, згладжують нерівності, вирівнюють поверхню шкіри і надають здоровий вигляд;
-кремовими — більш універсальні засоби, які зручно використовувати як основу, захисний бар’єр між епідермісом і агресивними факторами зовнішнього середовища;
-мінеральними-вирішують завдання жирного блиску, виконуючи роль абсорбенту сальних виділень, надають матову шовковистість;
-праймери-пудинги-максимально легкі, що залишають пори відкритими, що дозволяє дихати шкірі.

Вибір праймера

Для власниць гарної шкіри обличчя, яка не вимагає корекції, основне завдання – зберегти свіжість і макіяж на весь день. Для таких цілей підійде праймер зі світловідбиваючими частинками.

Жирна шкіра вимагає постійної корекції пудрою, щоб надати матовість. Консистенція формату флюїду дозволяє легко нанести матуючий праймер і рівномірно розподілити його на проблемних зонах.

Для сухої шкіри варіантом вибору є праймери з текстурою мусу, крему, крем мусу. Такі текстури не тільки виконують захисну функцію і сприяють збереженню макіяжу, але і вирівнюють рельєф, усуваючи дрібні нерівності шкіри.

Суха шкіра вдячно сприйме кремоподібні і мусові текстури, які заповнять висушені пори і візуально поліпшать рельєф шкіри.

Якщо комбінована шкіра, то і догляд за нею необхідний комплексний. У Т-зоні часто виникає жирний блиск, який необхідно усувати, інші зони потребують зволоження.

Правила нанесення праймера

Шкіра повинна бути ідеально чиста. Попередньо можна вдатися до скрабування, після застосувати тонік і зволожити шкіру.

Необхідно нанести трохи засобу на спонж і легкими рухами розтушувати засіб на шкірі. Не втирати і не наносити пальцями! Такі маніпуляції приведуть до подразнення, пошкодження шкіри.

Слід проводити вбиваючі руху спонжем, чергуючи з розтушовуванням. Після рівномірного нанесення праймера можна продовжувати нанесення наступних засобів.

Джерело:http://lratvakan.com/news/776319.html