Як працюють «Пункти Незламності» в деокупованому Ізюмі

У деокупованому Ізюмі працюють 4 «Пункти Незламності», які оснащені генераторами, мають запас продуктів харчування та медикаментів.

Про це розповів заступник начальника Харківської ОВА Євген Іванов, передає «Слобідський край».

Також до «Пунктів Незламності» подали централізоване опалення. На випадок аварій є буржуйки та дрова, аби люди мали змогу обігрітися.

Червоний Хрест передав меблі і продукти харчування саме для цього Пункту. Бракує тільки Starlink, щоб він був повністю оснащений. Ми чекаємо на них, невелику партію. І сподіваємось, що майже всі «Пункти Незламності» по Харківській області будуть мати Starlink і доступ до Інтернету», – сказав Євген Іванов.

Одночасно такий «Пункт Незламності» може вмістити до 100 людей. Нині у місті є світло. Тож, розповідають місцеві, до Пункту ходять, аби обігрітися та поспілкуватися із сусідами.

«Зараз у будинках майже все є – вода, тепло, газ і світло. Люди ходять, але не багато. Ми тут у холодні дні гріємось та із сусідами спілкуємось. Пункт оснащений усім необхідним. Зручно та спокійно», – розповідає місцевий житель Олександр Шидловський.

Загалом у Харківській області вже облаштовано 305 «Пунктів Незламності», готових до цілодобової роботи. Знайти найближчий можна на сайті nezlamnist.gov.ua або за допомогою чат-боту @nezlamnistbot.

Нагадаємо, 22 грудня деокупований Ізюм зустрічав Поїзд Святого Миколая. На платформі вокзалу для дітей організували свято з виставою, конкурсами та подарунками.

З 23 грудня відновилося регулярне автобусне сполучення між селищем Борова з містом Харків через Ізюм.

Нагадаємо також, що група військових та волонтерів створила петицію з пропозицією до Президента України призначити міста Ізюм Харківської області та Лиман, Слов’янськ, Авдіївка й Бахмут Донецької області містами-героями України. Також в Ізюмі з’явились вулиці на честь «Азова» і вбитого росіянами Володимира Вакуленка. 

Усі новини міста Ізюм та громади читайте у нас на сайті.

Джерело