З’явилася фейкова інформація про захоплення ворогом села Синьківка на Харківщині — ГХ

З’явилася фейкова інформація про захоплення ворогом села на Харківщині 558 21 августа 2023 19:08

Проросійські TG-канали поширюють фейкову інформацію гауляйтера Харківської області Ганчева про начебто захоплення населеного пункту Синьківка, розташованого за п’ять кілометрів на північний схід від Куп’янська. Фейк супроводжується кадрами з нібито «визволеної» Синьківки, але насправді це старі фото Воронового, що біля Сєвєродонецька. Про це повідомили в Центрі протидії дезінформації.Читайте також: Наступ ворога на Харківщині: що відбувається на Куп’янському напрямку

Хоча російські війська продовжують спроби реалізувати наступальні дії на Куп’янському напрямку, повідомлення про взяття Синьківки не відповідають дійсності. На напрямку Вільшана-Синьківка ворог зупинений, всі його наступальні дії виявилися безуспішними. Мета такої дезінформації – спроба дезорієнтації ЗСУ та зниження морального духу жителів прифронтових і тимчасово окупованих населених пунктів Харківської області», — підкреслили у Центрі.

Нагадаємо, найгарячіша точка у Харківській області зараз — це територія поблизу міста Куп’янська. Там тривають важкі бої.

Источник