Жити з 40 кішками або з коханим?

Всім привіт! Мене звати Анна, я з Луганська і мені зараз 38. Я хочу поділитися зі своїми землячками однією простою істиною. Ось що я вам скажу, дівчатка: як не крути, але кішки чоловіка не замінять. Я все життя прожила заради сина, але ось він виріс і вступив до престижного вузу в іншому місті. А чоловік Мій помер ще 10 років тому, а з дитиною нікого Шукати я і не думала. Однією тяжко жити, завела собі двох кішок, подруги жартували що так я і залишуся зі своїми тваринами. Всі посватати мене хотіли.

На минуле 8 березня син мені подарував ноутбук, навчив користуватися Інтернетом. А потім підтягнулися і подружки, кажуть давай тобі чоловіка нового знайдемо! — і почали мене на сайтах знайомств реєструвати. Я посміялася, звичайно, але ні ні, та й зайду подивлюся що там. Путнього було мало, де потрібно щось платити, де хлопці всі з інших міст та областей. Пустила на самоплив. І ось, приїхала сестра двоюрідна з Києва. Ми з нею пообсуждалі, а вона мені і каже: давай тебе, Анька, на об’яві зареєструємо. У неї там подруга чоловіка знайшла. Сказано-зроблено.

Спробувала я собі ще раз супутника пошукати на нашій Луганській » Объяве «-  https://obyava.ua/ru/znakomstva/lg -щастя спробувати. А тут стільки фільтрів за анкетами: якого хочеш вибирай. Я сильно губу розгортати не стала, вказала тільки вік, щоб було з чого вибирати. Як же я здивувалася коли в моєму місті виявилося стільки самотніх! Деяких Я навіть знала особисто, але боялася підійти — думала є у них вже хто. Ух, ось тут то я і увійшла в смак. Кілька днів листувалася майже без сну, всі анкети живі, активні, та всі наші місцеві. І ось сподобалося мені з одним користувачем спілкуватися. Розумний такий, начитаний. Я вже думала що в інтернеті немає таких. Виявилося що живе на сусідній вулиці. Страшно було з незнайомою людиною перший раз зустрітися. Навіть хотіла в останній момент передумати не піти! Раптом що? Але пересилила себе, дуже вже він цікавий був співрозмовник. Почали спілкуватися, а потім якось несподівано з’їхалися. І улюблений під боком, і стільки турбот з плечей звалилося. Я вже й забула як це: жити з чоловіком. Дуже задоволена залишилася, а головне, у мене скоро весілля! Знайти Б творця цього сайту, який мені так допоміг-зацілувала б!

Дівчатка, не знаю як в інших містах, але у нас в Луганську можна довго не думати, відразу на OBYAVA.ua заходити. Користуватися зручно, зареєструватися можна безкоштовно, є і повідомлення, і окремі чати. Анкет багато, фільтрів багато. Головне-немає фейків і база велика, є з кого вибирати. А знайомитися не бійтеся. Кожну чекає своє щастя, потрібно тільки знати де його шукати. Всім успіхів!

Джерело:https://inlugansk.ru/ukraine/zhit-s-40-koshkami-ili-s-lyubimym