Завдання президента виконано: Харківщина заходить у новий рік стабільною – Скакун — «Информационный помощник»

Завдання президента виконано: Харківщина заходить у новий рік стабільною – Скакун 335 21 декабря 2021 17:30

Проєкт обласного бюджету Харківщини на 2022 рік підтримали 100 депутатів Харківської обласної ради. Так само депутатський корпус під час сесії Харківської облради 21 грудня підтримав усі обласні програми, розроблені ХОДА.

«Бачимо, що в Харківській області розвиток регіону та економічна стабільність є пріоритетними для депутатів – так само, як і для керівництва Харківської ОДА. У таких принципових питаннях, як затвердження бюджету та програми соціально-економічного розвитку регіону, жодних розбіжностей у нас не було. Це ще раз говорить про те, що завдання Президента України Володимира Зеленського стабілізувати суспільно-політичну ситуацію на Харківщині виконано. Регіон заходить у новий рік стабільним – із робочою облрадою, облдержадміністрацією, затвердженим бюджетом та програмами розвитку. Вважаю, що новий голова Харківської ОДА – після його призначення – зможе працювати спокійно та конструктивно», — відзначив т.в.о. голови ХОДА Олександр Скакун.

На брифінгу після сесії облради він відзначив, що в обласному бюджеті передбачено фінансування за всіма важливими напрямками розвитку області. Зокрема, є кошти на підтримку медичних закладів, театрів та концертних установ, сталу роботи сферу соцзахисту та реалізацію соціальних програм у регіоні тощо. А також – передбачені першочергові видатки розвитку: на дорожнє будівництво, продовження реалізації проєктів за Програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», виготовлення проєктно-кошторисної документації на об’єкти, для будівництва яких потрібно залучити державне фінансування.

Так, за інформацією прес-служби Харківської ОДА, на функціонування закладів охорони здоров’я в обласному бюджеті передбачили понад 413,2 млн грн і ще понад 100 млн — на оновлення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я. Фінансова підтримка для обласних театрів становитиме 98,4 млн грн, ще 63,7 млн спрямують на фінпідтримку філармоній, ансамблів, концертних організацій. Фізкультурно-спортивні організації отримають з бюджету понад 81,5 млн грн.

На реалізацію обласної програми соцзахисту населення передбачили майже 92 млн грн (з них 60,4 млн – на надання адресної допомоги мешканцям Харківської області). Також передбачили видатки на обласні програми розвитку освіти, цивільного захисту, дорожнього господарства тощо. Загалом фінансування обласних програм становить 1,9 млрд грн, і буде збільшуватися – відповідні зміни планують внести на першій сесії облради 2022 року.

Источник