З будівлі Харківської мерії приберуть радянську символіку

Символіку радянського союзу на будівлі Харківської міської ради замінять українською.

Як повідомляє «Слобідський край», про це в інтерв’ю виданню «Думка» розповів мер Харкова Ігор Терехов.

«Ця символіка, безумовно, буде знята. Зараз ми її закрили, і я вам поясню, чому. Тому що не хочеться витрачати зайві гроші. По-перше, це ж пам’ятка архітектури, і зміни зовнішнього вигляду потребують певних погоджень. По-друге, замість цього має з’явитися українська символіка. Зараз ми подивимося, що саме. Буде кілька ескізних проєктів. Коли ми оберемо, ми це зробимо», – повідомив Ігор Терехов.

Також Ігор Терехов розповів, що процес дерусифікації топонімів у Харкові не припинявся і триває постійно. За його словами, рішення про перейменування деяких топонімів планують винести на лютневу сесію.

Мер зазначив, що харків’яни обов’язково увічнять пам’ять героїв, які віддали своєї життя, захищаючи Україну. Зокрема, у Харкові з’явиться вулиця, що носитиме ім’я Героя України Георгія Тарасенка.

Нагадаємо, у місті Харків  відновили автобусний маршрут № 22е «Станція метро «Холодна Гора» – вул. Радіотехнічна».

Нагадаємо також, що на Південному вокзалі у Харкові працюють спеціальні зони, де пасажири та місцеві жителі можуть зігрітися і зарядити гаджети. В облаштованих укриттях фахівці надають інформаційну та психологічну допомогу.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Джерело