У місті на Харківщині буде вулиця дитячого письменника Вакуленка, убитого окупантами — Новости Харькова

У місті на Харківщині буде вулиця імені дитячого письменника, убитого окупантами 263 30 ноября 2022 11:20

В місті Ізюмі на Харківщині може з’явитися вулиця Володимира Вакуленка — дитячого письменника, викраденого з його дому у селі Капитолівка, а потім убитого російськими окупантами навесні 2022 року. Про плани перейменувати вулицю на честь письменника повідомив заступник Ізюмського міського голови Володимир Мацокін.

«Письменника Володимира Вакуленка було вбито російськими катами. На жаль, тому є підтвердження. Наше спілкування з Володимиром пройшло шлях від несприйняття до взаємної поваги і спільних проєктів. Володимир був непростим, іноді здавалось, що він «людина без шкіри». Нетерпимий до несправедливості, чутливий, безкомпромісний, патріотичний, з сильною харизмою, завжди і всюди разом з сином. Це так сюрреалістично — вбити дитячого письменника, батька хворої дитини», — написав віце-мер.

Мацокін також додав, що у місті обов’язково буде вулиця Володимира Вакуленка.

Нагадаємо, у тілі дитячого письменника Володимира Вакуленка, якого викрали та вбили російські окупанти, виявили дві кулі від пістолета Макарова.

24 вересня 2022 року, колега письменника Володимира Вакуленка Вікторія Амеліна та його батько письменника відкопали під вишнею записники, які Володимир передбачливо закопав у батьківському саду напередодні свого викрадення. Рукопис щоденника передали Харківського літературного музею.

Раніше «GX» писав, що знайдені докази убивства дитячого письменника на окупованій Ізюмщині. Останки чоловіка виявили в могил під номером 319 у місці масового поховання під Ізюмом. 

 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

 

Галина Половик

Источник