У лікарні міста Балаклія вже є рентген, УЗД та апарати ШВЛ

У місті Балаклія Харківської області триває відновлення клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

Про це повідомили у Балаклійській міській раді, передає «Слобідський край».

«Зараз наша лікарня поступово відновлюється. Частина обладнання уже встановлена: мобільний рентген-апарат, апарати ультразвукової діагностики, апарати штучної вентиляції легенів та багато іншого. Також заклад отримав два санітарні автомобілі», – повідомили у міськраді.

Заклад забезпечується медичним та іншим обладнанням за рахунок допомоги Міністерства охорони здоров’я України, Харківської обласної військової адміністрації, Ізюмської районної військової адміністрації, вітчизняних та міжнародних благодійних організацій.

«З жовтня в лікарні проводяться аварійно-відновлювальні роботи, а саме: відновлено зруйновані стіни, перехід між корпусами, покрівля головного лікувального корпусу, замінено близько 80 % пошкоджених вікон. Також з 1 грудня в стаціонарі лікарні поступово відновлюється система теплопостачання», – додали в міськраді.

Після ремонту в лікарні відновиться робота терапевтичного відділення з неврологічними та педіатричними соматичними ліжками, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення екстреної медичної допомоги, інфекційного відділення, хірургічного відділення з травматологічними та отоларингологічними ліжками, акушерсько-гінекологічного відділення, допоміжних відділень, продовжить свою роботу амбулаторно-поліклінічне відділення.

Нагадаємо, Харківська облрада планує виділити кошти на аварійно-рятувальні роботи закладів соціальної та медичної сфери Балаклійській, Ізюмській та Старосалтівській громадам.

Нагадаємо також, що у Балаклійській громаді Харківської області працюють 4 Пункти Незламності та 7 пунктів обігріву, де також можна зігрітися, випити гарячого чаю та зарядити телефон. Також у Балаклії змінився графік руху транспорту.

Більше новин про події в місті Балаклія читайте тут.

Джерело