У Куп’янському районі ексгумували тіло чоловіка, який загинув на власному подвір’ї

У селі Петропавлівка Куп’янського району Харківської області ексгумували тіло 47-річного чоловіка, який загинув внаслідок ворожих обстрілів 2 жовтня.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харківської області, передає «Слобідський край».

«47-річний мешканець села Петропавлівка Куп’янського району отримав смертельне вогнепальне поранення на власному подвір’ї. Зі слів родича, чоловік загинув 2 жовтня. Його поховали на місцевом кладовищі», — йдеться у повідомленні.

27 грудня прокурори Куп’янської окружної прокуратури Харківської області спільно зі слідчими поліції ексгумували труп чоловіка і направили на судово-медичну експертизу.

Кримінальне провадження відкрито за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України), повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Нагадаємо, 23 грудня правоохоронці ексгумували труп жителя села Петропавлівка, який помер 19 вересня від осколкових поранень і був похований на місцевому кладовищі.

12 грудня в селі Петропавлівка правоохоронці ексгумували тіло чоловіка, який загинув від уламкового поранення під час обстрілу населеного пункту.

Нагадаємо також, що правоохоронці завершили досудове розслідування щодо колишнього головного державного інспектора митного поста «Куп’янськ» Харківської митниці, який під час окупації добровільно працював на ворога. 

Головні новини Куп’янськ та Куп’янський район читайте на нашому сайті. 

Джерело