У Харкові ще одне кладовище небезпечне для відвідування

Фото: Харківська міська рада

У місті Харків кладовище «Сосни», розташоване на вулиці Генерала Удовиченка, закрите для відвідування.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

З початку війни кладовище знаходилося під постійними артилерійськими обстрілами з боку рф, тому зазнало значних руйнувань. Працівники цвинтаря неодноразово знаходили артилерійські снаряди, що не розірвалися, які потім утилізували рятувальники.

«Зараз територія цвинтаря повністю не обстежена щодо наявності вибухонебезпечних предметів і не визнана безпечною. Таким чином, цвинтар «Сосни» закритий для відвідування. Просимо з розумінням поставитися до таких дій адміністрації та пропонуємо утриматися від відвідування та прибирання місць поховання ваших родичів до завершення відповідної перевірки», – розповіли у СКП «Заповіт».

Поховання на цвинтарі «Сосни» здійснюється у робочому порядку після погодження таких дій із керівництвом. Для цього необхідно звернутися за тел.: (050) 402-58-45, (050) 364-11-92.

Нагадаємо, під час засідання Ради оборони Харківської області та Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  було ухвалено рішення про заборону відвідування на Великодні свята кладовищ і місць поховань.

Раніше ми вже писали, що жителів міста Харків просять утриматися від відвідин міського кладовища № 17, яке знаходиться на окружній дорозі, через мінну небезпеку.

Нещодавно з аналогічним проханням звернувся до жителів Циркунів начальник Циркунівської сільської військової адміністрації Микола Сікаленко.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело