У ЦНАПах міста Харків відновили послуги для водіїв, які транспортують небезпечні вантажі

У Центрі надання адміністративних послуг міста Харкова та його територіальних підрозділах відновлено ще дві послуги Управління патрульної поліції в Харківській області.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Водії,  чиї транспортні засоби здійснюють перевезення небезпечних вантажів, у ЦНАПах можуть:

переоформлення погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів;

анулювання погодження маршруту руху транспортного засобу під час дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Якщо маєте дозвіл на перевезення, але у вас відбулися певні зміни (найменування перевізника, місцезнаходження перевізника, зміни в маршруті руху транспортного засобу, що перевозить небезпечний вантаж, транспортного засобу або водія, який здійснює перевезення) з відповідними заявам необхідно звернутися до ЦНАП.

Нагадаємо, у Центрі надання адміністративних послуг міста Харкова можна отримати різні послуги, пов’язані із земельними відносинами та Державним земельним кадастром. 

Нагадаємо також, що у Харкові перезапустили діяльність інформаційно-диспетчерської служби «1562» та створили новий вебпортал, за допомогою якою містяни можуть швидко та прозоро комунікувати з міською владою та комунальними службами для вирішення проблемних питань.

З 5 травня оформити біометричні документи можна ще в одному територіальному підрозділі Центру надання адміністративних послуг міста Харкова – Індустріальному.

Головні події Харків читайте на нашому сайті.

Джерело