Ворог намагається прорвати оборону: ситуація на Харківщині на вечір 17 березня — Новости Харькова

Ворог намагається прорвати оборону: ситуація на Харківщині на вечір 17 березня 389 17 марта 2023 22:55

Російська загарбницька армія продовжує наступати на кількох напрямках. Зокрема, окупанти не полишають своїх намагань прорвати оборону українських військ Куп’янському на Лиманському напрямках. На Харківщині ворог здійснив чергову спробу наступу в районі села Гряниківка Куп’янського району, успіху не мав. Про це повідомляється у вечірній оперативній інформації Генштабу ЗСУ від 17 березня.

На Куп’янському напрямку зафіксовано обстріли населених пунктів Веселе, Гряниківка, Вільшана, Крохмальне, Берестове (Куп’янський район).Читайте також: Вибиті шибки та потрощені стіни: фотографії наслідків вечірніх і нічних обстрілів Харківщини

На Слобожанському напрямку ворог утримує угрупування у прикордонних районах Бєлгородської області. Ознак формування наступальних груп не виявлено.

«Противник  утримує ці угрупування для проведення демонстративних дій і недопущення перекидання наших підрозділів на інші напрямки», — зазначається в оперативці Генштабу.

На Слобожанському напрямку під ворожим вогнем опинилися населені пункти Стрілеча, Глибоке, Тернова (Харківський район) Стариця, Вовчанськ (Чугуївський район), Колодязне, Красне Перше, Кутьківка, Дворічна, Западне (Куп’янський район).

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: GX — Новини Харкова 

Источник