Миколаїв-одне із знаменитих курортних міст України. Цікавий факт: місто-півострів виглядає на карті як лев у стрибку. З початку заснування міста, з XVIII ст, основна галузь міста було суднобудування. З цієї причини інша назва Миколаєва-місто корабелів. Однак в даний час Миколаїв більше відомий не як промисловий, а курортне місто.
Щороку в літній сезон туди на відпочинок приїжджає багато українських туристів. Одна з причин популярності вітчизняного курорту-географічне положення: Миколаїв розташований на півострові, в точці злиття річок Інгул і Південний Буг, на берегах Бузького лиману Чорного моря. Також приїжджих приваблюють сприятливий клімат і багато історичних пам’яток, на які варто подивитися. Однак в даному населеному пункті добре не тільки відпочивати, але і жити на постійній основі. Останнім часом все більше бажаючих цікавляться покупкою Миколаївської нерухомості і пошуком роботи на даній території.
Покупці пропонують нерухомість як на вторинному ринку, так і новобудови. Однак, згідно з даними з сайту OBYAVA.ua пропозиція як і раніше перевищують купівельний попит. Розглянемо докладніше вартість і прогнози зростання цін на нерухомість в 2020 році. Аналіз вартості житла в різних районах міста ми проаналізували попит на нерухомість в Миколаєві в 2019 році. Згідно з отриманими даними, найчастіше покупці воліли купувати саме однокімнатні квартири, малосімейки, кімнати в комуналці і смарт-варіанти — 65%. Причина вибору більш дешевої і малогабаритної нерухомості — в оплаті комунальних послуг: чим менше квадратні метри квартири, тим нижче вартість комунальних послуг. Охочих придбати більш просторі апартаменти, набагато менше-35%. Такі клієнти купували 2-кімнатні квартири і житло, з великою кількістю квадратних метрів. Отже, розглянемо найпопулярніші варіанти види житла в різних районах міста.
Миколаїв дуже комфортабельний для життя. Річки Південний Буг і Інгул зволожують і очищають повітря промзон. Завдяки місцевому аеропорту жителям і гостям міста зручно швидко переміщатися в будь — яку точку світу, а завдяки одній з головних галузей міста-кораблебудування, завжди є рабоіче місця. Місто розділене на 3 частини: Центральний район — один з найстаріших частин. Тут більше переважають квартири «сталінки». Якщо ви хочете купити квартиру в Миколаєві на 32 кв.м і у висоту 3,5 метра, доведеться викласти близько 25 тис. доларів. За аналогічною ціною можна придбати однокімнатну квартиру на 40 кв. м.; Заводський. Сусідній район з центральним, але тут переважають вже будинки хрущовської споруди. Одна з головних переваг покупки нерухомості віменно в цьому районі— Розширена інфраструктура: поблизу знаходяться школи, дитячі садки, поліклініки, «музикалки». Однокімнатна квартира в Заводському районі коштуватиме близько 15 000 $. А простора новобудова з новими комунікаціями коштуватиме приблизно 20 000 $
По сусідству з заводським і центральним районами межує Інгульський район. Він утворився з дачних ділянок і приватних невеликих ферм. До складу Інгульського району входять кілька мікрорайонів: нове Садівництво, Новий Водопій, Старий Водопій, імені Горького. Саме в Інгульському районі переважають не хрущовки, а новобудови. Середньостатистична ціна такої однокімнатної квартири — від 21 000 доларів. А одна з найбільш елітних однокімнатних квартир Інгульського району з видом на річку коштує від 28 000 євро; Корабельний. З вікон квартир можна спостерігати гарний вид на море. Ціни на нерухомість в Корабельному районі тут варіюються від 10 000 доларів. Оцінка на 2020 експерти OBYAVA.ua не прогнозують різкого спаду цін на нерухомість, як на первинному, так і вторинному ринку. Однак є і втішний прогноз: ціна на квадратні метри не буде різко підвищуватися, за умови стабільного положення валюти. Однак в даний час пропозиції на купівлі нерухомості в Миколаєві значно перевищує попит клієнтів.
Оставить комментарий