Юний харків’янин привітав Польщу із Днем незалежності — ГХ

Юний харків’янин привітав Польщу із днем незалежності (фото, відео) 503 11 ноября 2022 19:00 Хлопчик з Харкова до свята незалежності Польщі вивчив та розповів вірш про віру та свободу.

З перших жахливих днів війни народ Польщі довів, хто наші справжні брати, прийнявши біженців з України, надавши прихисток та засоби до існування. Для наших побратимів слова про волю то не пустий звук. 

З самого ранку, 11 листопада, з 104 річницею відновлення незалежності Польщу привітав Президент України Володимир Зеленський. 

Але не менш важливим і чуйним є кожне слово подяки від українців у цей день.

Навесні 2022 року, коли на рідній Салтівці у Харкові постійно лунали жахливі вибухи, гинули люди, а у холодному підвалі усі стали хворіти, родина Славка (мама Ліля, брат Влад та бабуся Зоя) вирішила евакуюватися. Рішення було важке, але миттєве — життя та здоров’я дітей та мами стали на перший план для Лілії. Важкі переїзди під бомбуванням спочатку до Львову, а потім і до Польщі були як страшний сон… Але все минуло… вже більше півроку сім’я  живе у мирній, чепурній, гостинній Варшаві. Діти вчаться і пізнають новий світ, дякуючи гостинній Польщі за прихисток, мир та спокій… У День незалежності Польщі у школі Славко привітав нових друзів зі святом чудовим віршем «У що віриш?» польською мовою. 


  
У перекладі цей вірш лунає так:

«В добрій вірі скажу щиро вам, у що я вірю в кожній сфері.

Вірю в різні види свободи! Щоб можна було вірити чи мати сумніви.

Вірю, що ми відрізняємось, але єдині. 

Вірю, що йдемо кожен своєю дорогою.

Вірю теж, що ніхто не кращий чи гірший від іншого.

Вірю в друзів, коли мені важко. 

А передусім вірю в себе!»

Колектив новинного порталу GX приєднується до привітань! Ми віримо, що Україна теж виграє свій бій з російськими окупантами і ми ще разом відсвяткуємо День Перемоги і Незалежності нашої країни разом з друзями з усього світу, які підтримують нас у важкі часи.

Фото: GX

 

Источник