Тотальний блекаут: скільки жителів Харкова та області чекають світла — Новости Харькова

Тотальний блекаут: скільки жителів Харкова та області чекають світла 273 24 ноября 2022 18:47

У  Харкові та області на кінець робочого дня  24 листопада електроенергію поновили майже 70% споживачам. Ще близько 150 тисяч абонентів Харкова залишаються без світла, а в області – майже 300 тисяч. Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

«Завдяки нашим енергетикам уже опівночі подали напругу на об’єкти критичної інфраструктури Харківщини, а також до підстанцій Харківського, Лозівського та Чугуївського районів», — завив глава області. 

За його даними, у Харкові до 10 ранку 24 листопада були заживлені  очисні та теплові мережі. Згодом — метро, трамвайно-тролейбусне управління та частину абонентів Харкова.

Нагадаємо, на 13:00 24 листопада заживлено понад 50% електромереж на Харківщині.

Через пошкодження загальної системи енергопостачання в Україні внаслідок масованого обстрілу ворогом по об’єктам критичної інфраструктури, у другій половині дня 23 листопада диспетчерський центр Укренерго застосовував аварійні відключення електроенергії по всій Україні. З цієї причини були знеструмлені Харків та область. 

У Харкові 23 листопада призупинили роботу метро та наземний електротранспорт.

Через масове відключення електроенергії у Харкові доведеться перезапустити систему опалення — міський голова І. Терехов.

Як економно споживати електроенергію: рейтинг потужності електроприладів — тут.

 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Галина Половик

Источник