Скасування заходів у малому залі оперного театру у Харкові: пояснення ДСНС

Фото: Вікіпедія

У театрально-концертному центрі Харкова тимчасово припинили проведення масових заходів. 

Театрально-концертний центр, відомий як малий зал ХНАТОБу, тимчасово припиняє проведення заходів. В адміністрації пояснили це тим, що ДСНС заборонило проведення подій у глядацькій залі цього центру.

«Шановні глядачі, театри, організатори заходів та вся культурна спільнота незламного міста. Головне управління ДСНС України в Харківській області не дає згоди на проведення заходів в глядацькій залі Театрально-концертного центру. Виконуючи припис, ми зупиняємо роботу», — зазначили в повідомленні.

Як розповів кореспонденту медіа «Слобідський край» речник ДСНС в Харківській області Євген Василенко, напередодні до них надійшов лист щодо затвердження графіку концертних програм.

«ДСНС направило керівникам цих закладів відповідь, що ми не можемо погодити графіки через те, що на виконання рішення Ради оборони у будівлях повинна бути захисна споруда та виконані норми пожежної безпеки», — зазначив Василенко.

За його словами, у театрально-концертному центрі вже понад три роки перевірка не проводилася.

«Ми не розуміємо яка там ситуація не тільки з укриттям, а й взагалі з пожежною безпекою. Тому щоб узгодити концертні програми для початку треба перевірити ці заклади. Ми не можемо ризикувати людьми й просто так узгоджувати графіки заходів», — каже Євген Василенко.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Джерело