Пункти незламності на Харківщині. Рятівники показали, як обладнані намети (фото) — Новости Харькова

Пункти незламності на Харківщині. Рятівники показали, як обладнані намети (фото) 249 24 ноября 2022 21:30

З 23 листопада у рамках всеукраїнського проекту «Пункти Незламності» на Харківщині почали працювати 10 мобільних Пунктів Незламності. Окрім того, на базі пожежно-рятувальних підрозділів ГУ ДСНС в області працюють 59 стаціонарних Пунктів Незламності.

Як повідомили в обласному управлінні ДСНС і мобільні, і стаціонарні пункти працюють цілодобово.

«Наразі у Пунктах Незламності можна не лише погрітися та знайти прихисток у випадку негоди чи відключення світла і тепла у житловому секторі, у наметах є інтернет та можливість зарядити гаджети. Також тут можна поїсти та отримати першу медичну допомогу, ознайомитись із картами найближчих укриттів та пунктів обігріву, АЗС та банківських відділень. Крім того, передбачено надання широкої інформаційної допомоги населенню з питань пожежної, мінної та техногенної безпеки»,- йдеться у повідомленні.

За словами Харківського міського голови Ігоря Терехова, в обласному центрі планують організувати понад 200 таких пунктів обігріву.

Адреси найближчих пунктів можна дізнатися з карти, розміщеної на на сайті nezlamnist.gov.ua.

Нагадаємо, раніше мер Харкова Ігор Терехов заявляв, що у Харкові цієї зими планують розгорнути десятки пунктів обігріву на випадок можливих перебоїв з електропостачанням та іншими життєво важливими послугами: на 20 зупинках-укриттях та у 40 наметах.

З резервного фонду бюджету міста виділять 5 млн грн на придбання каркасних палаток з утеплювачем для облаштовування пункти обігріву в Харкові —  рішення  виконкому міськради від 2 листопада 2022 року.

Пункти обігріву у Харкові планують облаштувати у розгорнутих по місту наметах, на станціях метро, у підвалах, укриттях, а також школах. Як виглядає «теплий» пункт в одній із шкіл — тут.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Галина Половик

Источник