Перші пенсії у Вовчанську планують виплатити впродовж цього тижня

Фото: tsn.ua

У декількох селах Вовчанської громади Харківської області заборгованість по пенсіях закрили, на черзі – Вовчанськ.

Перші пенсії під час війни жителі Вовчанська повинні отримати протягом найближчих кількох днів. Про це «Слобідському краю» повідомив начальник Вовчанської міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі.

– У декількох селах громади заборгованість по пенсіях закрили. «Укрпошта» не працює, але ми завжди на зв’язку з їх керівництвом. Ось 8 листопада спілкувався, обіцяють до 13 листопада привезти пенсію саме у Вовчанськ. У самому місті це буде перша видача з початку війни. Щодо виплат по 1200 гривень від Червоного Хреста, усі списки зібрані та передані в район і область. Чекаємо, коли будуть ці кошти. Думаю, що ці виплати з пенсіями не видаватимуться, оскільки з «Укрпоштою» не було розмов на цю тему, – каже Тамаз Гамбарашвілі.

Аптеки і банки в громаді теж не працюють, оскільки місто обстрілюють практично щодня, тому комерційні структури не хочуть ризикувати життям людей.

– Жодних прогнозів з відновлення аптек і банків давати важко, оскільки це комерційні структури і змусити їх працювати ми не можемо. Перемовини ведемо, спілкуємося. Якщо буде більш-менш безпечно, то аптеки і банки будуть відкриватися, – вважає очільник Вовчанської міської військової адміністрації.

Джерело