Особливості знайомства в Інтернеті

У наші дні для багатьох познайомитися один з одним, можна тільки через спеціальні сайти в Інтернеті. Останнім часом, коли стає все більше самотніх людей, до цього способу вдається все більше бажаючих. Звичайно, запропонувати для вас серйозну інструкцію, що допомагає швидко і легко знайти свого судженого у мене немає можливості. Гарантувати позитивний результат теж не в моїх силах, проте дати кілька слушних порад-це в моїй владі. Так само можу запропонувати свій досвід трьох місяців, за які я успішно спілкувалася і фліртувала. Сподіваюся, комусь я зможу таким чином допомогти змінити життя.

Перше, що необхідно зробити — вибрати правильний сайт. Він повинен бути з великим відвідуванням людей. Чим більше чисельність абонентів, тим більше шансів, знайти когось цікавого. Знайти подібні давольно легко, достатньо вбити в пошуковику до прміеру  «знайомства в Одесі» і пошуковик люб’язно видасть Вам з десяток популярних сайтів вашого регіону.

Потім визначитися з метою. Кого ви хочете зустріти, в якому місті, з якою метою буде саме знайомство. Чи хочете ви просто приємно провести час або реально вийти заміж. Пам’ятайте, все це залежить тільки від вас.

Наступний момент, правильно заповнена анкета сайту. Ваш нік повинен вигідно відрізнятися від інших конкурентів. Чоловіки часто не пам’ятають імен, але, якщо ви змогли обставити все з тінню загадки, це дуже допоможе вам. Мало підписатися просто жіночим ім’ям, а ось загадково звучить Lady in Dreams (леді в мріях)-це звучить і запам’ятовується. Ось саме цей Нік охарактеризував мене і натякне на мої бажання. І нехай, я далека від ідеалів леді, мої фізичні форми зовсім немодельних параметрів. Нічого, мій нік, цілком замінить не дістають фрагменти, розпалить інтерес, що для початку інтриги-найважливіший момент. Самі чоловіки так само не нехтують і придумують собі неймовірні Ніки.

Тепер сама анкета. Зробити велику помилку і заповнити її шаблонно-це буде провал всього заходу. Так само не варто писати щось з поезії, краще пишіть те, про що думаєте, таким чином ви легше достукаєтеся до душі чоловіка. А ось, віршики навпаки все тільки зіпсують, створять вам імідж старої діви, заплуталася «в рожевому», яка забула про свій вік. До такої анкеті ніхто не поставиться серйозно. Існує думка, що чоловіки бояться розумних жінок, але дуже люблять спілкуватися з ними, якщо для їх свободи, немає ніякої загрози.

А тепер не думаємо, що все так і кинуться спілкуватися з вами. Закидають вас знаками уваги. Проявляємо самі ініціативу. Пам’ятайте: під лежачого інженера, рубль не підсунеш. Потрібно діяти. Тут скромність не до місця. Якщо, ви все-таки боїтеся, просто загляньте на чоловічі сторінки, це відіб’ється в звітах анкети, і чоловіки зможуть дізнатися, що ви ними зацікавилися. Хтось із них відвідає ваш аккаунт. Вподобаному чоловікові, просто напишіть: «Привіт!», саме з цього все починається. Потім знайдіть тему для Питання, для цього прочитайте анкету, знайдіть яке питання задати, і так поступово почнеться ваше спілкування. Не переживайте, що питання може здатися дурнуватим, це не головне, чоловіки люблять все роз’яснювати і відчувати себе розумнішими і ерудованіше жінки.

Найголовніше в листах вставляти» відкриті » питання-це коли, на питання, яке поставлено, співрозмовнику доведеться відповісти. При цьому відповідь буде, не «так» або «ні», а в кілька пропозицій. Тоді, вам буде простіше спілкуватися, легше знаходити теми для розмов. Чоловіки не дуже винахідливі і жінці доводиться брати ініціативу в свої руки.

Також буде великою помилкою, якщо ви виберете собі в співрозмовники тільки одного чоловіка. Всім, кому ви сподобалися, не бійтеся відповідати. Не вирішуйте відразу, що хтось хороший, а хтось ні. Поступово, коли пройде деякий період часу, стане ясно, з ким спілкуватися, а з ким і зустрічатися. Все залежить від тієї мети, заради якої ви прийшли на сайт, не забувайте про неї, і робіть все, щоб домогтися певного результату. Не соромтеся задавати Відверті питання. Пам’ятайте, ви нічим не зобов’язані тій людині, яка сидить за екраном комп’ютера, навпаки.

Якщо ваша мета знайти чоловіка, необхідно пам’ятати, що в інтернеті дуже багато чоловіків, які в шлюбі. Вони таким чином розважаються на роботі, і пишуть листи в робочий час, у вечірній вони зайняті сім’єю. Хоча, деякі примудряються, в таємниці від дружини писати повідомлення. Буває так, що, якщо ваш опонент відповідає вам тільки в денний час, не обов’язково, то що від одружений, може у нього вдома немає комп’ютера. Отже, не слід відразу відмовляти такому кавалеру в своїй увазі.

Рішення виставити своє фото, має теж бути обдуманим. Не потрібно виставляти чужі фотографії або ті, що зроблені дуже давно. Питання про те, щоб показати свій вигляд, все одно встане, так як чоловік буде просити про це. Краще заздалегідь підготуватися і вирішити, як ви постанете, для критичного обговорення чоловічої половини.

Для цього можна зробити фотосесію. Тим, хто не може цього зробити, можна скористатися послугами подруги. Тільки, бажано фотографувати не камерою телефону, а цифровим фотоапаратом. Це дасть більш якісні і красиві знімки. Влаштуйте опитування. Покажіть фотографії кільком знайомим чоловікам, і нехай вони виберуть ті фотографії, що на їх смак більш красиві. Найбільш популярну і виставляйте на своїй сторінці. Щоб не вийшло, як у мене: виставила фото, яке вважала найкращим, а виявилося на думку чоловіків я на ньому: гордовита, зла і холодна панянка.

Програму ICQ, якщо ви її встановите, буде вам корисна. Полегшить завдання, дасть відобразити ваш настрій, за допомогою смайликів. Зробити більш виразними ваші листи.

Будь-яке спілкування, поступово переходить до дій. Сама думка зустрічі з чоловіком, якого ніколи не бачила може лякати. Але, знайте якщо весь час сидіти біля монітора, не ходити на зустрічі, нічого не зміниться. Можна дуже довго писати листи, телефонувати, але тим, хто хоче отримати результат, потрібно робити рішучий крок. Спочатку це телефонні розмови, а топом і побачення. Так як ви спілкуєтеся не з одним кандидатом, то, коли будете давати свій номер телефону, попросіть залишити його. Щоб ви знали з ким Ви розмовляєте, і не потрапити в незручну ситуацію, коли не будете знати, про що і як вести діалог.

Призначити зустріч краще десь в громадському місці, таким чином ви будете почувати себе в безпеці. Ви не знаєте точно з ким у вас побачення, а вірити тому, що пишуть на сторінках сайту знайомств, буде нерозумно. Інтернет, місце де збираються не тільки порядні люди. І не відомо з якою саме метою вони заводять знайомства. Часті гості таких сайтів бувають колишні засуджені. Вони шукають наївних дівчат, щоб скористатися їх недосвідченістю. Ніхто не знає яку мету вони переслідують. Буває так, що на побачення, замість дівчини приходить хлопець, все може бути. Мій знайомий розповідав, про такий випадок. Сидів у кафе, чекаючи дівчину. До нього підсів молодий чоловік. На прохання-пересісти, йому відповіли, що це і є Той, кого Він чекав.

Побачення відбулося, у вас зав’язалися стосунки, не поспішайте видаляти свою анкету. Так ви зможете проконтролювати серйозні відносини свого обранця. А потім, як це було у нас, влаштуйте урочистий вечір і видаліть свої анкети разом.

Протягом усього спілкування, краще листування залишати всю. Це дасть можливість освіжити в пам’яті, то, про що ви розмовляли, вели бесіди. Вам не доведеться ламати голову над тим як себе вести, як будувати діалог. Буває так, що ви перестаєте з кимось спілкуватися, видаляєте історію повідомлень, і тут вам приходить » Привіт!»від забутого кандидата. Він продовжує писати в стилі вашого листування, а ви нічого не пам’ятаєте, і боїтеся відповісти не в тему. Страшно переживаєте, ведете себе зім’ято, неприродно. Що може перешкодити подальшому розвитку подій.

Підводячи разом: ті місяці, що були проведені на сайті знайомств LoveLix, дали хороший результат. Я весело провела свої дні, навіть якщо знати, що це було з багатьма віртуально. Я мала кілька побачень, відвідала багато цікавих місць, ресторанів і кафе. Завела хороші і потрібні знайомства, подружилася з прекрасними хлопцями, з якими продовжую просто спілкування. Я ходжу на нові побачення. Мені пощастило. Я зустріла хороших і позитивних хлопців, хоча в нашому світі гидоти вистачає. Не бійтеся змінити своє життя, прикрасьте її, знайомтеся і закохуйтеся. Пишіть мені, по можливості відповім і дам пораду, якщо зможу. Бажаю, вам всього найкращого!

Автор: Дар’я Белобокова