Найстаріший кінотеатр міста Харків «Боммер» приєднали до Обласного організаційно-методичного театрально-концертного центру. «Боммер» спеціалізувався на показі некомерційного та документального кіно, однак з 2021 року не працював. Реорганізація має допомогти кінотеатру відновити свою роботу.
Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на рішення Харківської обласної ради.
На черговій сесії Харківської обласної ради, що відбулася 14 лютого, деякі питання торкнулися оптимізації низки обласних комунальних закладів культури, освіти та охорони здоров’я.
Таким чином депутати прийняли рішення приєднати кінотеатр «Боммер» до Обласного організаційно-методичного театрально-концертного центру, в управлінні якого знаходиться зокрема «Мала сцена» ХНАТОБу.
«Боммер» перший у Харкові стаціонарний кінотеатр, відкритий у спеціально збудованій для цього будівлі. Кінотеатр спеціалізувався на показі некомерційного, фестивального та документального кіно. Як повідомляється в пояснювальній записці до проєкту, з кінця 2021 року кінотеатр не працює.
— З жовтня 2021 року кінотеатр не функціонує, будівля кінозалу потребує проведення ремонту, а кінозал потребує встановлення сучасного обладнання. Об’єднання закладів в єдину установу створить умови для більш ефективного розвитку кінематографії, театрально-концертної діяльності та кінообслуговування населення, — сказано у пояснювальній записці.
У пояснювальній записці також додається, що об’єднання є суто організаційним заходом. Кінотеатр «Боммер» збереже свою історичну назву та продовжить показувати фільми.
Також рішенням обласної ради було приєднано:
- Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський» до Харківської обласної філармонії;
- Харківську обласну бібліотеку для юнацтва до Харківської обласної бібліотеки для дітей;
- Обласний центр паліативної медицини «ХОСПІС» до Обласного центру онкології.
За словами розробників проєкту рішення, відтак в області будуть функціонувати потужні комунальні підприємства та заклади культури, освіти та охорони здоров’я, що надаватимуть широкий спектр послуг для мешканців Харківського регіону та всієї України.
Нагадаємо, у районі станції метро «Академіка Барабашова» з 13 лютого до 4 березня заборонено рух тролейбусів та автобусів загального користування.
У Харкові розпочався перший етап внесення змін до Генерального плану міста – проведення містобудівного моніторингу. У майбутньому планують відновити старі маршрути електротранспорту та створити нові, а також закупити рухомий склад та впровадити вектор розвитку «зеленого» міста.
Нагадаємо також, що зараз у Харкові відсутній дефіцит на продукти, питну воду та гігієнічні засоби. В місті повністю або частково відновили роботу всі торговельні мережі, працюють близько 390 аптек та 45 ринків із 53. Загалом роботу відновили близько 80 % від довоєнної кількості супермаркетів.
Головні новини Харків читайте на нашому сайті.
Оставить комментарий