На фронті загинув учитель з Харкова — ГХ

На фронті загинув учитель з Харкова (фото) 706 24 мая 2023 20:29 Сумна звістка про загибель Сергія невимовним болем і тугою відізвалася в серцях усіх, хто знав і любив його, для кого він був другом, товаришем, однокурсником, учнем, вчителем, побратимом. Неможливо навіть усвідомити розпач і горе його рідних.

У жорстокій війні, яку розв’язав російський агресор, гинуть воїни світла, кращі сини нашої країни. Вчора на офіційній сторінці ХНПУ імені Г.С. Сковороди повідомили про важку втрату в Сковородинівській родині. Ще один вірний син України, який віддав своє життя за незалежність батьківщини, пішов у засвіти.

Під час виконання бойового завдання загинув випускник історичного факультету 2012 року Сергій Городов.

Як і належить справжньому військовому, врівноваженість, відповідальність, сміливість були визначальними рисами характеру Сергія. При спілкуванні з рідними, друзями, викладачами він завжди був надзвичайно доброзичливим, уважним, товариським, щирим. Захоплювався туризмом, підкоряв гори, мріяв…

Сергій народився 3 квітня 1990 року. Після завершення навчання в університеті працював вчителем географії Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №16.

Учні та весь педагогічний колектив поважали, цінували та щиро любили Сергія Анатолійовича. Адже він був справжнім вчителем від Бога.

«Сергій залишиться в нашій пам’яті як Людина щира, відкрита, життєрадісна. Він мав багато планів у житті, надзвичайно любив своїх рідних, близьких, друзів і рідну землю, — написав за усіх нас  колектив ХНПУ імені Г.С. Сковороди. — У ці скорботні дні Сковородинівська родина поділяє горе й біль непоправної втрати, висловлює щирі співчуття рідним та близьким Сергія. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають! Доземно вклоняємось Тобі, Сергію, за жертовність і відвагу. Вічна пам’ять та вічна шана Герою! Вічна слава захисникам нашої Батьківщини!»

Сотні репостів, десятки коментарів — іноді важко підібрати слова, коли душить горе втрати…

«Важко… світла пам’ять… вічна ШАНА!..» — написала Анжела Денисенко (волонтер, кандидат педагогічних наук, доцент у ХДПУ (ХНПУ) ім. Сковороди).

«Вічна слава, Вам Героїві України, Сергію Анатолійовичу! Ви вже нас не чуєте, але Ви зберегли наше життя! Царство небесне!» — ще один болючий коментар від Надії Шиловцевої.

«Серьожа був відповідальним студентом і справжньою людиною, вчителем від Бога і надійним товаришем. Пам’ятаємо! Царство Небесне», — з сумом згадала Лариса Ямпольска.

«Невимовне горе для всіх! У шкільному музеї ,,Пам‘ять,, ім‘я Сергія Городова буде звучати з вуст лекторів не одне покоління. Світла пам‘ять Герою!» — пообіцяла Наталія Прибиловська.

Колектив новинного порталу GX висловлює слова співчуття рідним та близьким Сергія Городова! Герої не вмирають! Вони назавжди в наших серцях!

Прощання з Сергієм Городовим відбудеться 25 травня 2023 року о 12.00 за адресою — вул. Старошишківська, буд. 9 А, а також о 13.30 —  на Алеї Героїв (18 кладовище, м. Харків, проспект Ю. Гагаріна, 362).

Фото та матеріал:  ХНПУ імені Г.С. Сковороди, архів Сергія Городова

Источник