Металевий велетень. Незламний Харків до свята отримав подарунок (фото, відео) — ГХ

Металевий велетень. Незламний Харків до свята отримав подарунок (фото, відео) 539 23 августа 2023 21:49 Напередодні свят у Харкові з’явилася скульптура, що уособлює незламність міста.

Дуже символічно саме сьогодні, 23 серпня. у День міста Харкова згадати про роботу 24-річного митця із селища Нова Водолага Іллі Чорномаза (докладніше у новині GX). Напередодні свята його скульптура «Крилата ракета» з’явилася у центрі міста як нагадування про незламність Харкова. Адже навіть уламки ворожих ракет в умілих руках майстра перетворилися у металеве диво. 

Робота студента Харківської державної академії дизайну та мистецтв є гідним сучасним доповнення низки робіт з металу, які розташовані перед ВНЗ.

«Усе, що нас не вбиває, робить нас сильнішими», — писав Фрідріх Вільгельм Ніцше

Наразі багато хто вважає, що ця скульптура — справжній подарунок до Дня Харкова та Дня Незалежності України. Адже з ракет, якими нас хотіли знищити, створено дивовижну композицію.Читайте також: Ворог завдав ракетного удару по Харківщині: що зруйновано

Тепер цей «термінатор», як і у відомому фільмі, слугуватиме для підняття духу українцям. Нагадаємо, висота скульптури «Крилата ракета» – 3,5 метри, а її вага – 500 кг. 

Зараз робота знаходиться у затишній зоні відпочинку (7th Sklad) біля площі Архітекторів.

До речі, скульптуру планують продати з аукціону. отримані гроші спрямують на підтримку підрозділів ЗСУ, які захищають Харківщину.

Символічний і напис за скульптурою: «Працюємо завдяки силам оборони!»

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Источник