Куп’янський напрямок: окупанти намагаються ускладнити пересування цивільного населення — ГХ

Куп’янський напрямок: окупанти намагаються ускладнити пересування цивільного населення 195 23 августа 2023 14:30

Українські захисники надійно тримають позиції та не дають окупантам просуватися на Куп’янському напрямку. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Перебувати там наразі дуже небезпечно. Тому що ворог б’є і по центральній частині міста, і по житлових будинках з усіх видів озброєння – артилерії, авіації, мінометів, танків. Чи не щодня маємо трагічні випадки поранень цивільного населення, як у Куп’янську так і в районі», — додав Олег Синєгубов.

Начальник ХОВА повідомив, що окупанти намагаються завдавати ударів по логістичних об’єктах району, аби ускладнити пересування цивільному населенню.

«Ситуація наразі складна, але контрольована. Наші воїни постійно завдають ураження ворогу. Окупанти відступають на свої позиції. Ворог намагається десь окремими групами просуватися. Однак йому це не вдається і він вимушений проводити постійно заміну свого особового складу, військової техніки, проводити ротації тощо», — пояснив Олег Синєгубов.Читайте також: Рашисти завдали ракетного удару по Харківщині: що зруйновано

Источник