Кількість підопічних терцентру міста Чугуїв скоротилася вдвічі

Під опікою територіального центру міста Чугуїв Харківської області перебувають 1200 людей, це вдвічі менше, ніж планувалося на 2022 рік.

Через повномасштабну війну кількість підопічних територіального центру міста Чугуїв скоротилася вдвоє. Про це кореспондентці медіа “Слобідський край” повідомила директорка територіального центру соціального обслуговування Чугуївської міської ради Тетяна Сємілєтова.

– У 2022 ріці ми планували обслуговувати 2400 людей. Але через бойові дії кількість підопічних зменшилась удвічі. Частина людей просто виїхала з громади, а частину – війна підкосила, бо це великий стрес, а наші підопічні переважно літні люди. Додайте до цього відсутність необхідних ліків у перші місяці повномасштабного вторгнення… Тож частина наших підопічних покинула цей світ, – розповідає Тетяна Сємілєтова.

Окрім того, через війну в терцентрі збільшився попит на адресно-натуральну допомогу, яку надають 36 соціальних працівників. Наразі під опікою терцентру перебувають 1200 осіб. Підопічні можуть отримати там цілий спектр послуг – послугу допомоги вдома, прокат технічних засобів реабілітації, медичні послуги тощо.

Раніше ми писали, що в Печенізькій громаді працюватимуть мобільні бригади лікарів з Харкова. Нагадаємо, електропостачання відновлено для споживачів Артемівки, Мартової, Нового Бурлука, Базаліївки, Юрченкового, Білого Колодязя, Приколотного, Хотімлі, які були знеструмлені з 31 грудня. 28 грудня у лісі біля села Бугаївка Чугуївського району на нерозірваному боєприпасі підірвались 47-річний чоловік та 7-річний хлопчик.

Головні новини Чугуїв та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Джерело