Як правильно скласти оголошення про знайомство щоб зачепити бажаного чоловіка

Знайти ідеального для себе чоловіка-завдання, яке багатьом дівчатам здається нездійсненним. І марно-якщо грамотно піднести себе, ідеал знайде вас сам!

Мої помилки і безцінний досвід

Мене звуть Марина, мені 32 роки, заміж я вийшла всього кілька місяців тому. Для багатьох дівчат мій вік здається катастрофою-хоча б до 30 потрібно створити сім’ю, а з ким – вже неважливо. Мені ж цей підхід завжди нагадував настанови з «Домобуду», де жінка повинна бути покірною і коритися чужим поглядам.У мене було безліч шанувальників, з одним я перебувала в серйозних відносинах близько 6 років. До РАГСу ми не дійшли-він настільки цінував свободу, що не пропускав жодної спідниці, а я настільки не любила себе, що терпіла таку неповагу. У 30 років я зібрала волю в кулак і пішла від нього.Працюю я в практично повністю жіночому колективі – вчителькою математики в середній школі. Розлучившись зі своїм колишнім, я зрозуміла, що таке справжній страх самотності – я залишилася одна, а знайти коханого непросто. На роботі з чоловіків тільки трудовик і фізрук — обидва щасливо одружені, вчитель фізики – в тривалих відносинах, і вчитель англійської, з яким знайти спільну мову У мене ніколи не виходило.Я почала переглядати сайти знайомств-просто з інтересу. Мама сватала мене до неодружених або розведеним синам своїх подруг, жалісливі колеги організовували побачення наосліп. І я ходила-більше з ввічливості. І кожен раз поверталася додому з гострим почуттям обурення: підходящі за віком кандидатури були просто боягузами і маминими синками.Так я і зважилася самостійно влаштовувати своє особисте життя.

Мій нелегкий шлях до щастя

Де шукати жінці свою другу половинку? Знайомитися на вулиці — не варіант, занадто це страшно, нерозумно, та й приставати до мужиків прямо на вулиці щонайменше дивно; чекати, поки чоловік сам тебе знайде, можна і до 60 років, а любові хочеться зараз. Зовсім випадково побачила історію в журналі про знайомство в Інтернеті — і вирішила спробувати.Увагу звернула на безкоштовний сайт знайомств-це чесно і прозоро. Переглянути можна абсолютно всі профілі без попередньої плати — коли людині нічого приховувати, він і не буде ховатися за приватністю.

Складаючи свою анкету, я зрозуміла кілька важливих речей.

Обов’язково повинна бути конкретика. Ніяких розмитих формулювань, боятися своїх принципів і відступати від них на догоду чоловічому тиску не варто. Потрібно чітко встановити вікові рамки, не соромитися вимагати те, що потрібно саме вам, а також і позначити фінансове становище. Останнє — це не ознака меркантильності, а бажання бути з адекватним дорослим чоловіком, який здатний себе забезпечити.

Розстановка пріоритетів. Потрібна любов і надалі сім’я-потрібно так і написати, щоб не збивати з пантелику себе і не розмінюватися на порожні знайомства.

Говорити про себе чесно. Поєднувати нестандартні захоплення-це добре (я крім математики не мислю життя без астрономії – годинами готова про це говорити!), бути Жінкою з чіткою життєвою позицією і вимогами до себе і оточуючих – теж. Це все можна і потрібно вказувати-уважний чоловік прочитає і зацікавиться.

Вибрати чесне фото. Я набрала пару кілограм після розставання, але шукати найбільш вдалу фотографію не стала – при особистій зустрічі все б стало очевидним.Мою анкету на сайті «Об’ява» переглядали тисячі чоловіків, але вибрала я одного. Все якраз завдяки чесності ресурсу: тільки актуальні фото, розгорнута інформація, сувора модерація. Мій коханий не тільки поділяв мої погляди на життя, а й інтереси: ми створені один для одного!

Але в моїй історії не обійшлося і без помилок. Складаючи анкету, не потрібно:

занижувати вимоги. Ви у себе одна-хіба можна допустити, щоб за такою жінкою доглядав п’яниця в розтягнутій майці?;

робити її привабливою для легковажних. Потрібні серйозні відносини — так і пишіть, не варто робити формулювання розмитими, будь-які непристойні пропозиції ігноруйте;

зневірятися. Я чекала свого чоловіка 2 роки, і нескінченно тому рада.Женя знайшов мене саме по анкеті, фото його цікавило в останню чергу. Тому так важливо писати про себе тільки правду – ваша людина все зрозуміє і прийме. Не розмінюйтеся на дрібних людей, які нічого не здатні Вам подарувати, і заради яких ви не будете ставати краще.Сайт знайомств «Obyava» повернув моє життя на краще – я щаслива в шлюбі, більше не боюся самотності і знаю, що мене ніхто не зрадить. Важливо правильно створити анкету і не впадати у відчай, тоді все неодмінно вийде.

Джерело:https://8women.ru/ljubov-i-otnoshenija/16301-kak-pravilno-sostavit-obyavlenie-o-znakomstve-chto-by-zacepit-zhelannogo-muzhchinu.html