Як купити Гірські лижі початківцю: 10 корисних порад

Якщо у вас виникло бажання навчитися кататися на лижах, то, значить, і постало питання про придбання цього спортивного снаряда. Щоб уникнути марної трати грошей візьміть до уваги наведені нижче поради: вони допоможуть вам купити якісний товар.

1.Не варто питати у інших людей — як знайомих, так і незнайомих — про те, яка модель гірських лиж краще. У кожної людини свої переваги, а також рівень фізичної підготовки і особливості статури. Тому немає гарантії, що модель, яка сподобалася вашому другу, родичу або випадковому співрозмовнику в чаті, підійде і вам.
2.Купуйте спорядження тільки в магазинах спортивних товарів, особливо, якщо плануєте прогресувати в обраному напрямку. Торгові точки, де можна придбати все на світі за низькими цінами, обходьте стороною. Там ви не знайдете ні широкого асортименту, ні грамотного продавця, здатного проконсультувати вас з питання придбання гірських лиж.
3.Вирушаючи за покупкою в спеціалізований магазин, будьте готові витратити достатньо свого часу на спілкування з експертом. Можливо, вам знадобиться кілька годин. Натомість ви отримаєте допомогу досвідченого експерта в підборі моделі, що підходить саме вам з урахуванням особливостей місця катання і ваших індивідуальних параметрів, аж до характеру.
4.Так як ви-початківець лижник, зверніть увагу на моделі гірських лиж для трас. На них ви будете почувати себе комфортно, а покупка такого снаряда особливо не вдарить по гаманцю. Не прагніть до придбання гірських лиж, використовуваних професійними спортсменами: ними складно управляти, при експлуатації швидко настає втома і велике число падінь. Як варіант, віддайте перевагу комфортній моделі зі спортивним дизайном. Підібрати її вам допоможе продавець-консультант.
5.Хоча краще купувати спорядження від великого виробника, при виборі гірських лиж не надавайте великого значення випускає їх бренду — набагато важливіше характеристики спортивного виробу.
6.Оптимальна ширина лиж в талії варіюється в межах від 73 до 79 мм.моделі з цим параметром універсальні і підходять для їзди по підготовлених поверхнях. Більш вузькі лижі не дозволяють відчувати себе впевнено і комфортно на розбитому або покритому свіжовипавшим снігом схилі. Якщо ви придбаєте лижі, ширина яких в талії дорівнює 80-90 мм, то ні погода, ні якість схилу не матимуть для вас великого значення, але з управлінням ними неминуче виникнуть складності. Ширина в талії, що перевищує 90 мм, характерна для спорядження, використовуваного досвідченими спортсменами, які вибирають в якості місця для катання цілину.
7.Починаючому спортсмену рекомендується для навчання використовувати снаряд, що володіє більш коротким радіусом повороту: 12-15 м — для чоловіків, 11-14 м — для жінок.
8.Вибирати довжину лиж слід, спираючись на таке правило: вона повинна бути менше вашого зростання на 15 см.При вазі, що перевищує середньостатистичний для вашого зростання, а також в разі активних занять спортом і прагнення до швидкого прогресу купуйте лижі «наступної моделі».
9.Підбір спорядження для дівчини, що робить перші кроки в лижному спорті, не передбачає розгляд виключно жіночих моделей. Від універсальних вони, по суті, відрізняються тільки колірною гамою і деякими приємними особливостями типу полегшеної ваги.
10.Якщо у вас є труднощі з фінансами, купити лижі бу в Україні легко і не дорого можна на дошці безкоштовних оголошень OBYAVA.ua, на початку і кінці зими, а також зверніть увагу на моделі минулих сезонів.

Джерело: https://www.06267.com.ua/list/220643