Харківська область отримала 20 «швидких» та «шпиталь на колесах». Фото, відео

У Харківську область за програмою «UNITED 24» прибули 20 автомобілів швидкої та невідкладної допомоги типу Б і реанімаційний автобус, яким можна перевозити до п’яти лежачих пацієнтів.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської ОВА.

«У нас є гостра необхідність поповнення матеріально-технічної бази автомобілями екстреної допомоги. Оскільки під час тимчасової окупації ворогом сильно постраждав автопарк», – сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Щодо реанімаційного автобуса, то його можна назвати «шпиталем на колесах». Він оснащений п’ятьма місцями для лежачих пацієнтів та має 20 місць для сидіння. Також у комплектацію входять дитячі крісла, що дає змогу надавати допомогу малюкам. Для роботи на реанімаційному автобусі бригади екстреної допомоги проходили підготовку за кордоном.

У Близнюках нова машина швидкої буде закріплена за Уплатнівським відділенням ЕМД.

«Автопарк екстреної медицини громади поповнився новою каретою швидкої допомоги. Ключі від сучасного реанімобіля медикам Близнюківщини – бригаді 2503 – передав голова обласної адміністрації Олег Синєгубов», – повідомили у Близнюківській громаді.

Про отримання нової «швидкої» повідомив і мер міста Лозова Сергій Зеленський.

«Вітаю з оновленням! Лозівське відділення екстреної медичної допомоги отримало ще один сучасний автомобіль. Вдячний за підтримку Міністерству охорони здоров’я України, начальнику Харківської обласної військової адміністрації Олегу Синєгубову та директору Харківського обласного Центру екстреної меддопомоги Віктору Забашті. Разом до Перемоги!», – написав він у своєму Фейсбуці.

Нові карети швидких розподілять між відділеннями екстреної медичної допомоги в Харкові, а також Зміївської, Великобурлуцької, Дергачівської, Первомайської, Балаклійської, Богодухівської, Валківської, Вовчанської, Красноградської, Чугуївської, Лозівської, Близнюківської громад області.

Нагадаємо, до Харківської області спрямували 248 генераторів, 89 з яких отримають заклади охорони здоров’я. Решту планують використати в Пунктах Незламності та надати для інших потреб громад.

21 січня в Харківську область за участю тимчасово повіреного у справах Посольства Франції в Україні Бенжамена Роріга передали 188 генераторів різної потужності.

Також селищу Борова благодійники передали чотири генератори для забезпечення роботи соціальної сфери та для підтримки діяльності інфраструктури громади.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Джерело