Харківська філармонія зустрічає слухачів: коли відбудуться перші концерти

Фото: Харківська філармонія

Уперше з початку повномасштабного вторгнення Харківська філармонія відкриє свої двері для поціновувачів музичного мистецтва.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посилання на Харківську філармонію.

Перший концерт заплановано на 8 квітня. Програма під назвою «Героїчний орган» стане відлунням сьогоденної боротьби за свободу. Перед слухачем постане вічна тема протиборства темних сил зі світлими, де світло завжди перемагає. Крім того, у програмі присутні твори композиторів різних епох, а саме: Баха, Франка, В’єрна та інших.

16 квітня жителів міста запрошують на святковий «Великодній концерт» органної музики. Слухачу подарують світлу музику, сповнену віри і надії в суголоссі органних регістрів. У програмі — твори Баха, Ебена, Ліста та інших.

У суботу, 29 квітня, у програмі «Квітнева фантазія» прозвучать популярні пісні та твори композиторів України і світу у виконанні провідних солістів-вокалістів та інструменталістів філармонії.

«Артисти Харківської філармонії спраглі спілкування наживо зі своїми улюбленими слухачами! На тлі жахливих подій, які переживає наша Країна, ми довгий час були позбавлені радості співтворчості у Харкові і хочемо поділитися з вами своїми почуттями», — йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що всі придбані до 24 лютого 2022 року квитки є дійсними безстроково.

«Ви можете обміняти їх зараз, на квітневі концерти, або ж зберігати на майбутні заходи філармонії. Ціна старих квитків є сумою, на яку ви можете обміняти на нові», — зазначили у філармонії.

Для обміну квитків або у разі виникнення запитань з 11:00 до 18:00 можна звернутися за телефонами: 050-400-48-08, 067-31-66-300.

Продаж квитків є доступним онлайн та в касі філармонії за 2 години до початку заходу. Ціна квитків на всі три концерти варіюється від 80 до 150 гривень. 

Наразі каса філармонії (офлайн) працює за таким графіком:

  • 8 квітня – з 14:00 до 16:15
  • 16 квітня – з 14:00 до 16:15
  • 29 квітня – з 14:00 до 16:15

Іншими словами – тільки в ті дні, коли відбуватимуться заходи.

Нещодавно ми писали, що напередодні Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня, у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Миколи Лисенка відбувся перший з початку повномасштабного вторгнення концерт у Великій залі.

А також, понад 1,5 мільярда гривень збитків: Харківський політех відновлюють після ракетних ударів. Найбільше у навчальному закладі постраждав спорткомплекс. Там на 90 % зруйновані ігрова зала та легкоатлетичний манеж.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело