Харків із містами області з’єднає “Сіті експрес” – Скакун — «Информационный помощник»

Харків із містами області з’єднає “Сіті експрес” – Скакун (фото) 253 18 декабря 2021 15:30

Про це керівник Харківської ОДА Олександр Скакун повідомив після підписання меморандуму з АТ “Укрзалізниця” в межах Програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Захід відбувся 18 грудня на Південному вокзалі в Харкові, де в цей день також зустріли перший “Слобожанський експрес”. Цей потяг поєдає Харківську, Луганську та Сумьку області.

«Я дуже дякую керівництву «Укрзалізниці» за те, що вони з нами разом готові розвивати та розвивають Слобожанщину. Ми маємо ще дуже багато амбітних планів. Наразі на наступний рік ми хочемо реалізувати проєкт «Сіті-експрес», який з’єднає Харків з невеликими та середніми містами в нашому регіоні. Вірю в те, що ми, як одна велика команда, зробимо ще дуже багато класних справ, і люди оцінять нашу спільну роботу», — відзначив Олександр Скакун.

Він також акцентував на тому, що запуск «Слобожанського експресу», який поєднує Попасну на Луганщині з Харковом, вкладається у філософію розвитку інфраструктури в прикордонних регіонах, та працює на стратегію «зшити Україну».

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін відзначив, що потяг курсуватиме маршрутом Попасна – Харків – Суми – Ворожба.

«Це вже другий регіональний експрес, який ми запускаємо цієї осені. І це один із тих самих потягів, який Президент приймав на залізниці місяць тому в рамках програми «Велике будівництво», яка вже прийшла на залізницю», — розповів Олександр Камишін.

Довідка.

За даними прес-служби Південної залізниці, в штатному режимі поїзд №887 Харків — Попасна курсуватиме з 19 грудня щоденно, крім середи. Відправлення із Харкова – о 17:33, прибуття в Попасну – 22:53. Із 20 грудня Поїзд №888 Попасна-Харків курсуватиме щоденно, крім четверга. Відправлення з Попасної – о 03:48, прибуття до Харкова – 8:48.

Поїзд 885/886 Ворожба – Харків буде курсувати з 21 грудня щодня, крім середи. Відправлення з Ворожби – о 13:19, прибуття до Харкова – 17:04. У зворотному напрямку: відправлення з Харкова – о 09:05, прибуття до Ворожби – 12:30.

Источник